Należysz do osób, które nie znoszą wszystkiego, co zwycza"/>

AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Należysz do osób, które nie znoszą wszystkiego, co zwyczajne i przeciętne. Za każdym razem, gdy decydujesz się na remont w domu lub gdy wprowadzasz do dowolnego pomieszczenia nowy element dekoracyjny, stawiasz przede wszystkim na nietuzinkowość. Nawet gdyby ktoś postanowił poświęcić cały dzień na przeszukanie Twojego mieszkania, nie znajdzie w nim najmniejszego elementu, który można by było nazwać nijakim.

Jeśli planujesz remont salonu, kuchni lub sypialni, pomyśl o zakupie designerskiego zegara. Będzie on nie tylko dzień w dzień odmierzał upływający czas, ale też nadawał wnętrzu powiew nowoczesności i podkreślał wyrafinowany gust gospodarza domu. Jeżeli otaczasz się tylko i wyłącznie gustownymi rzeczami, koniecznie zajrzyj do sklepu Akademia Architektury, który jest dostępny także online. Znajdziesz w nim m.in. produkty marki Nomon, w tym zegar, który został nazwany Cris. Choć jego rozmiar jest dość spory (średnica zasięgu wskazówek wynosi 70 cm), został on stworzony w stylu minimalistycznym. Jego obręcz została wykonana z metalu chromowanego, natomiast wskazówki z drewna. Zegary Nomon charakteryzują się nie tylko prostotą, która zachwyca, ale także trwałością. To bardzo ważne, w końcu nikt nie lubi inwestować w produkty tzw. jednorazowego użytku.

Nomon Cris to nie jedyna propozycja ww. sklepu. W jego ofercie bowiem znajdziesz również modele takie jak Axioma, New Anda, Puntos suspensivos, Sunset, Barcelona, Jazz i wiele innych. Jeżeli nie lubisz wieszać obrazów na ścianach, za to przepadasz za przedmiotami użytecznymi, postaw na duży zegar, który będzie nie tylko odmierzał czas, ale również zdobił wnętrze.

Zegary Nomon sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach osób prywatnych, ale też w obiektach użyteczności publicznej, lokalach itp. Jeśli prowadzisz np. własną restaurację, możesz udekorować jedną ze ścian olbrzymim zegarem. W takich miejscach, jak kawiarnia, pub, restauracja itd. bardzo ważny jest design, gdyż atrakcyjny wygląd miejsca, zaraz po smaku serwowanych dań, wpływa na liczbę klientów odwiedzających lokal.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Lena Kołodziej
Źródło:
https://sklep.akademiaarchitektury.pl/pl/producer/Nomon/47
https://www.pinterest.ca/apkamart/vintage-clocks/
http://www.lifestylefancy.com/nomon-clocks/


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: