Biuro rachunkowe KT-Office Kinga Tomczak

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej lub niewielkiej spółki to ogromny nawał pracy. Trzeba pozyskiwać klientów i zamówienia, promować i reklamować usługi lub towary, dbać o PR, obsługiwać klientów, a ponadto sprawnie poruszać się w gąszczu przepisów, które w Polsce ulegają nieustannym zmianom. Dotyczy to także przepisów podatkowych oraz dotyczących prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługi kadr i płac.

Dla wielu, zwłaszcza mniejszych firm, najlepszym rozwiązaniem jest więc biuro rachunkowe, które zajmuje się całością zagadnień związanych z podatkami, płacami, kadrami i ZUS-em. Usługi księgowe w Lublinie świadczy dla klientów z całej Polski biuro, którego stronę internetową można znaleźć pod adresem kt-biurorachunkowe.pl.

Można się do niego zwrócić jeszcze przed zarejestrowaniem i faktycznym rozpoczęciem działalności, by uzyskać porady dotyczące procedur, a także optymalnych form opodatkowania i prowadzenia ewidencji. Na pomoc mogą liczyć również przedsiębiorcy z zaległościami płatniczymi – personel biura chętnie pomaga w wyjściu na prostą.

Na klientów czekają fachowcy, świadczący następujące usługi:

  • prowadzenie księgowości;
  • prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencji VAT, sporządzania deklaracji VAT i VAT-UE;
  • ewidencja środków trwałych;
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • doradztwo i usługi dodatkowe.

Dzięki Internetowi możliwa jest obsługa klientów bez względu na to, w jakim rejonie Polski prowadzą swoją działalność. Wystarczy, że dostarczają oni do biura rachunkowego dokumentację w postaci zdigitalizowanej. Wszelkie wygenerowane ewidencje, raporty i deklaracje otrzymują oni w tej samej postaci pocztą elektroniczną. Oczywiście możliwa jest także obsługa klientów na miejscu.

Umiarkowane ceny i profesjonalna obsługa to główne atuty biura. Można śmiało zaufać księgowym, których doświadczenie i sumienność w połączeniu z wykorzystaniem najlepszego oprogramowania gwarantuje bezbłędne prowadzenie dokumentacji i dostarczanie klientowi na czas wszystkich niezbędnych danych oraz dokumentów.    

Dodano: 11-05-2019
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
http://www.kt-biurorachunkowe.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: