FERTIL-ECO

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Trzoda chlewna jest podstawą hodowli i rozwoju gospodarstwa rolnego u wielu gospodarzy. Dzieje się tak ze względu na dość wysokie ceny za prosięta przy sprzedaży oraz małe koszty utrzymania zwierząt. Każdy taki hodowca wie, że produkt finalny, jakim jest mięso, jest niezwykle ważne ze względu na jakość oraz smak. Dlatego warto zastanowić się, jakie dodatki do pasz warto używać, aby świnie były dobrze chronione przed chorobami i jednocześnie odżywione. FERTIL-ECO proponuje sprzedaż wysokiej jakości produktów, które dodaje się bezpośrednio do paszy.

Dodatek do paszy dla świń jest w pełni naturalny i zapewnia zdrowotność świń oraz prosiąt. Dzięki niemu można zapobiec biegunkom u zwierząt oraz skutecznie walczyć z mykotoksynami. U świń można również często spotkać się z zakażeniami pokarmowymi, które mogą doprowadzić do konieczności zabicia świni. Wiąże się to ze sporymi stratami, które z pewnością odbiją się na zarobkach hodowca.

Na stronie online impactpowder.com znajdują się najważniejsze informacje obejmujące ofertę sprzedażową, jak i opis dodatku do pasz. Ze względu na hodowców, którzy pragną karmić swoje hodowle świń jak najbardziej zbliżonymi do naturalnych paszami oraz dodatkami opisywana firma zapewnia szeroki wybór produktów niezbędnych dla utrzymania zdrowego wyglądu trzody, jak i smaku mięsa. Specjaliści pracujący dla firmy wiedzą, że to, co będą jeść zwierzęta przygotowywane do uboju, pozostanie w mięśniach i smaku mięsa. Dlatego zespół dba o naturalny skład dodatku oraz skuteczne działanie przeciw bakteriom, jak i grzybom przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości produktu finalnego u świń. Trzoda chlewna potrzebuje ochrony przed wirusami jednak bez konieczności dodawania im antybiotyków lub innych substancji, które mogłyby później pozostać aktywne nawet po obróbce mięsa przez ludzi. Dlatego IMPACT POWDER jest tak często wybierany przez świadomych hodowców trzody bez obaw o niepożądane skutki uboczne. W razie jakichkolwiek pytań można telefonować pod numer obsługi klienta lub kontaktować się emailowo.

Dodano: 30-01-2019
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://www.impactpowder.com/sklep/trzoda/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: