Pary, które decydują się pobrać, szybko odkrywają, że zorgani"/>

Fotografia Robert Maciaszczyk

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Pary, które decydują się pobrać, szybko odkrywają, że zorganizowanie ślubu i wesela nie należy do łatwych zadań. Uroczystość ta wymaga nie tylko zakupu białej sukni i garnituru. Konieczne będzie m.in. zamówienie kwiatów do kościoła, sali weselnej, ustalenie menu, stworzenie listy gości. Pojawiają się dodatkowe obowiązki, takie jak uczestniczenie w naukach przedmałżeńskich. Na szczęście narzeczeni, zmobilizowani myślą o tym, że już niedługo staną się mężem i żoną, dzielnie brną do przodu ku mecie, która staje się początkiem nowego, wspólnego życia.

W ferworze ślubnych przygotowań nie można zapomnieć o fotografie! Jego obecność w ten uroczysty dzień jest bardzo ważna. To bowiem on uwieczni na zdjęciach najpiękniejsze momenty podczas uroczystości zaślubin i w trakcie wesela. A wszystko po to, aby małżonkowie za kilka, kilkanaście, jak również kilkadziesiąt lat mogli, patrząc na piękne fotografie, odtworzyć w myślach ten dzień pełen wzruszeń i radości. W przyszłości będą oni mogli pokazać zdjęcia ze ślubu swoim dzieciom i opowiedzieć im historię swojej miłości.

W wyjątkowy dzień zaślubin Robert Maciaszczyk jest blisko Państwa Młodych. Dzięki temu, iż dyskretnie wykonuje zdjęcia, pozwala im maksymalnie skupić się na tym, co się wokół nich dzieje. W efekcie fotografie, które wręcza małżonkom, są w pełni naturalne. Posiada on profesjonalny sprzęt, który pozwala mu wykonać wysokiej jakości zdjęcia, a zatem ostre, w soczystych, ładnych kolorach.

Oferta tego fotografa obejmuje plener ślubny w Łodzi. Na stronie internetowej maciaszczyk.info możecie zapoznać się z wykonanymi przez niego fotografiami, na których można dostrzec zawodowe umiejętności oraz zaangażowanie i pomysłowość. Potrafi on sprawić, że nawet te osoby, które nie lubią być fotografowane, przed obiektywem aparatu trzymanego przez niego poczują się w pełni swobodnie. Sesja w plenerze to dla nowożeńców spore wydarzenie. Fotograf zadba o to, aby jej efekty przerosły najśmielsze oczekiwania.

Na powyższej stronie można zapoznać się z cennikiem usług fotograficznych.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
http://www.maciaszczyk.info/sesje-slubne-plenerowe/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: