F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Tablice korkowe to powszechny przedmiot i można spotkać go praktycznie wszędzie. Rzadko jednak ludzie zastanawiają się na czym polega sekret ich popularności... Pracownicy firmy Arte-Bis wskazują, że istnieją różne rodzaje tablic, a ich wykorzystanie zależy wyłącznie od kreatywności właścicieli.

Podstawowe kryteria, według których można podzielić tablice korkowe to:

  • rodzaj zastosowanej ramy - może być drewniana bądź aluminiowa,
  • wielkość tablicy - rozmiary są bardzo zróżnicowane, co pozwala na swobodne dopasowanie przedmiotu do każdego wnętrza, w pozycji pionowej bądź poziomej.

Jednym z miejsc, gdzie tablice korkowe podlegają stałej eksploatacji są szkoły. Chodzi tutaj nie tylko o zamieszczanie rutynowych ogłoszeń, lecz także montaż dekoracji i sztuki uczniowskiej. Aby to wszystko rzeczywiście się udało, potrzeba solidnej jakości tablicy. Wystarczy wyobrazić sobie ile razy w roku zmieniane są dekoracje i ile szpilek będzie w nią wbitych! Ważne jest również solidne mocowanie, dzięki któremu uczniowie będą bezpieczni, a nauczyciele będą spokojnie zajmować się wymianą wszystkich wywieszonych elementów. Innym miejscem, gdzie przydają się tablice, są oczywiście firmy - pomagają tam w organizacji pracy i przydzielaniu kolejnych zadań dla różnych zespołów.

Tablice korkowe - rodzaje i przykładowe zastosowania nie kończą się jednak na szkołach i firmach. Przede wszystkim mogą one stanowić świetny element wystroju każdego wnętrza. Sprawdzą się chociażby w domowej aranżacji, jako zbiór wspomnień i pamiątek z wakacji. Zdjęcia zawieszone na tablicy z łatwością można zmieniać, co uwalnia od nudy i stwarza nieskończoną ilość możliwości. W przeciwieństwie do wymiany obrazów na ścianie, zmiana dekoracji nie wymaga tutaj żadnego większego starania i nowych dziur w ścianie. Tablicę można także powiesić w kuchni i notować na niej ciekawsze przepisy i rodzinny terminarz na kolejne tygodnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tablicach korkowych, wejdź na stronę internetową pod linkiem artebis.com.pl. Poznasz tam między innymi różne wielkości i materiały.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://artebis.com.pl/kategoria-produktu/tablice/tablice-korkowe/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: