Gold Biuro Rachunkowe Bożenna Majda-Czapnik

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Opis

Jacy klienci najczęściej korzystają z oferty biura księgowego? Biuro rachunkowe GOLD przyjmuje różne osoby i zauważa, że w branży ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Największą grupą są oczywiście przedsiębiorcy. Zarówno ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z prowadzeniem biznesu, jak i ci wprawieni w temacie. Korzystają oni między innymi z następujących usług:

  • prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów - w tym ewidencjonowania operacji gospodarczych pod kątem PIT i VAT, weryfikowania dokumentów pod względem rachunkowym oraz formalnym, podatkowym zeznaniem rocznym,
  • prowadzenia ksiąg handlowych - w tym sporządzania planu kont, obliczenia zaliczek na podatek, rozliczaniem operacji bankowych,
  • rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej,
  • usługami kadrowo-płacowymi - w tym wyliczania składek ZUS, urlopów, ekwiwalentów, odpraw, sporządzaniem informacji o uzyskanych przez pracowników dochodach i zaliczkach, przygotowywaniem list płac.

Każda dobra księgowa w Pruszkowie dba o interesy swojego klienta i chętnie doradza mu wybór najlepszych rozwiązań. Zwraca również szczególną uwagę na ochronę danych osobowych i zgodność z RODO. W profesjonalnym biurze niezbędne są dobrej jakości programy księgowe, które poddawane są regularnej aktualizacji. Ich jakość to także kwestia bezpieczeństwa i poufności gromadzonych danych.

Klientami biura rachunkowego są również fundacje i stowarzyszenia. Dla nich również bardzo liczy się przejrzystość finansowa, która często jest także po prostu kwestią zaufania społecznego. Kolejną grupą klientów są osoby indywidualne. Przeważnie szukają one pomocy w zrozumieniu przepisów podatkowych i wykonaniu poprawnego rozliczania rocznego. Na stronie internetowej pod adresem goldbiurorachunkowe.pl umieszczono szerszy opis poszczególnych kategorii usług rachunkowych. W razie pytań pracownicy chętnie udzielają dodatkowych informacji i odpowiedzi. W jednej z zakładek umieszczono poglądowy cennik usług, który daje orientację w kosztach regularnej współpracy.

Dodano: 17-01-2019
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
http://goldbiurorachunkowe.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: