Nowoczesna Rachunkowość

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Sprawy księgowe oraz rachunkowe nie należą do najprostszych, w końcu aby prawidłowo rozliczać księgi niezbędne jest odpowiednie przeszkolenie. Dlatego przedsiębiorcy prowadzący aktywną działalność, powinni powierzyć tego typu kwestie wykwalifikowanemu specjaliście.

Firmom, którym jest potrzebna sprawdzona księgowa w Swarzędzu, polecane są usługi biura Nowoczesna Rachunkowość, które funkcjonuje w tej miejscowości. Firma już od wielu lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie księgowości oraz rachunkowości, zatrudniając najlepszych specjalistów z branży. Oferta skierowana jest też do osób, które dopiero przymierzają się do założenia swojej firmy, z pomocą profesjonalnego księgowego rozwiązanie spraw urzędowych przebiegnie znacznie sprawniej. Mimo dużego profesjonalizmu i szerokiego pakietu usług, biuro proponuje swoim klientom niezwykle atrakcyjne ceny. Za prowadzenie księgi przychodów i rozchodów zapłacą oni już od 110 złotych.

Jednym z obszarów, na których działa biuro rachunkowe, są kadry i płace, dział niezbędny w firmie, która zatrudnia pracowników. Księgowy służy pomocą przy sporządzaniu umów o pracę w taki sposób, aby były one zgodne z zapisami prawa. Biuro bierze na siebie też pilnowanie wszelkich spraw związanych z zatrudnieniem pracownika, nie tylko umowami, ale też urlopami czy świadectwami pracy. Dzięki takiej usłudze przedsiębiorca może zaoszczędzić sporo czasu, nie tracąc przy tym zbyt dużo pieniędzy. 

Biuro rachunkowe ze Swarzędza to doskonała opcja dla osób, które posiadają poważne zaległości w prowadzeniu księgowości, a także kadr i płac. Nie ważne czy powstały one w skutek zaniedbania, czy braku kompetencji poprzedniego księgowego. Biuro przeanalizuje księgi firmy i szybko znajdzie rozwiązanie problemu, wdrażając je automatycznie. Rozwiązanie zaległości tego typu jest bardzo ważne, w przypadku inspekcji z ZUSu lub Urzędu Pracy firma naraża się bowiem na bardzo wysokie kary finansowe. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku zaległości w dziale kadr oraz płac.

Dodano: 19-03-2019
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://nowoczesna-rachunkowosc.plDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: