OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wiele osób pracuje w warunkach ekstremalnych, w których są nieustannie narażeni na działanie niskich temperatur. Są to m.in. pracownicy magazynów dysponujących chłodniami czy budowlańcy zakontraktowani zimą. Firmy zatrudniające pracowników do tego typu zawodów są zobligowane przez zapisy kodeksu pracy do zapewnienia podwładnym odpowiednich warunków w postaci ciepłej odzieży BHP, w tym obuwia.

Buty wielozadaniowe

Wybierając ciepłe buty robocze dla pracowników warto sięgnąć po specjalistyczny produkt BHP. Takie obuwie nie tylko ochroni przed niskimi temperaturami, ale też zabezpieczy stopę przed obtłuczeniem np. w wyniku uderzenia ciężkiego przedmiotu. Poza tym buty BHP są zaopatrzone w specjalną podeszwę antypoślizgową, która gwarantuje stabilność nawet w niesprzyjających warunkach. Wykorzystanie standardowego obuwia zimowego np. w pracy w chłodni to nie jest dobry pomysł. Taka para co prawda ochroni stopę przed mrozem, jednak niekoniecznie będzie wygodna. Obuwie BHP gwarantuje użytkownikom dużą mobilność, dlatego warto w nie zainwestować.

Jak wybrać dobre buty?

Obecnie konsumenci mają dostęp do wielu różnorodnych produktów praktycznie każdej kategorii, dotyczy to także ciepłych butów roboczych. W trakcie robienia zakupów należy jednak zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki czemu obuwie będzie najlepiej dopasowane do potrzeb. Przede wszystkim należy sprawdzić sposób wykonania - jeśli buty będą wykorzystywane do prac wymagających mobilności, wówczas lepiej postawić na mniej toporną parę. Poza tym warto przekonać się z jakiego tworzywa wykonano produkt, jest to bardzo ważne dla osób, które wymagają wytrzymałego obuwia. 

Najlepsze buty na mrozy

Osoby poszukujące obuwia BHP na mrozy, powinny sprawdzić ofertę firmy Tempex. Można w niej znaleźć różnorodne produkty BHP, zarówno kalosze, jak i traperki zapinane na zamek. Każda para jest ocieplona specjalnym tworzywem, które uniemożliwia przegrzewanie się stopy. Buty są dodatkowo wzmocnione metalowymi wstawkami na noskach oraz z tyłu cholewki.

Dodano: 04-02-2019
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
http://www.tempex.com.pl/pl/k/ButyDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: