Szklarska Poręba to miejscowość niezwykle malownicza, a do tego oferuj"/>

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Szklarska Poręba to miejscowość niezwykle malownicza, a do tego oferująca turystom wiele atrakcji. Blisko stąd do karkonoskich szlaków górskich, wyciągów narciarskich, a także ścieżek dla pieszych i rowerzystów. W niedużej odległości znajduje się Karkonoski Park Narodowy. Przyjazd do Szklarskiej Poręby to również możliwość wzięcia udziału w licznych imprezach, w tym turniejach sportowych. Kiedy jednak najbardziej opłaca się wybrać w tamte strony?

Jakie opcje zakwaterowania?

Warto najpierw ustalić, jakie formy zakwaterowania są dostępne w Szklarskiej Porębie. Noclegi w tej miejscowości oferują zarówno znane sieci hoteli, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe jak i osoby prywatne. Najwięcej ofert na kwaterunek znajduje się w obrębie Szklarskiej Poręby Górnej, a dokładnie w dzielnicach takich jak Szklarka i Marysin. Są one niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane, znajdują się blisko centrum miasta oraz obiektu Ski Aren Szrenica.

Szklarska Poręba na zimowe i letnie wakacje

Liczne atuty tej miejscowości sprawiają, że świetnie nadaje się do spędzania zarówno zimowych, jak i letnich wakacji. Te pierwsze można spędzić na białym szaleństwie, szusowaniu po stokach, jeździe psim zaprzęgiem czy braniu udziału w jednym z licznych sportowych konkursów, choćby takim jak Bieg Piastów. Z kolei lato w tej miejscowości można spożytkować na chodzeniu po górach, odwiedzaniu wodospadów i ośrodków z basenami. Duże zainteresowanie Szklarską Porębą sprawia, że noclegów warto szukać co najmniej miesiąc przed planowanym wyjazdem. Im wcześniej rozpocznie się poszukiwania, tym na większy wybór opcji można liczyć. W szczególności dotyczy to terminów, które wypadają w okresie imprez organizowanych w mieście. Przykładem jest chociażby wspomniany wyżej Bieg Piastów, który co roku przyciąga kilka tysięcy osób z Polski i zza granicy. W tym okresie w noclegi są znacznie mniej dostępne, podobnie jak w święta bożonarodzeniowe oraz Sylwestra. Atrakcyjne opcje zakwaterowania w miejscowościach w całym kraju oferuje serwis meteor-turystyka.pl.

Dodano: 06-01-2019
Autor: Mateusz Konieczny
Źródło:
https://meteor-turystyka.pl/noclegi,szklarska-poreba,0.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: