Brwi stanowią oprawę oczu. Dzięki nim twarz zyskuje wyrazistości"/>

Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz

  • Telefon: 507 100 653
  • WWW: http://sattvaspa.pl/
  • Miejscowość: Białystok
  • Adres: Pułaskiego 62
  • Kod pocztowy: 15-337

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Brwi stanowią oprawę oczu. Dzięki nim twarz zyskuje wyrazistości. Nie przejmuj się, jeżeli nie możesz pochwalić się mocno zarysowany brwiami. W takiej sytuacji skorzystaj z możliwości, jakie daje henna. Efekt przyciemnienia utrzymuje się od trzech do czterech tygodni. Przez ten czas będziesz mogła cieszyć się ładnie podkreślonymi brwiami.

W tym momencie pojawia się pytanie, czy zdecydować się na samodzielne wykonanie zabiegu przy użyciu henny, czy też skusić się na wizytę w salonie kosmetycznym? Oczywiście przyciemnienie brwi w warunkach domowych jest możliwe, jednak istnieje ryzyko, że uzyskany efekt nie będzie zgodny z oczekiwaniami. Kolor brwi po zabiegu może bowiem okazać się zbyt intensywny. Jeżeli obawiasz się, że po takim eksperymencie będziesz prezentowała się groteskowo, zawsze możesz wybrać się do salonu, gdzie zabieg ten wykona osoba odpowiednio przeszkolona.

Henna brwi to propozycja białostockiego Gabinetu Kosmetycznego Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz. W salonie do wykonania zabiegu wykorzystywany jest produkt w kremie. Dzięki niemu łatwo uzyskać oczekiwany, naturalny efekt. Zdecydowanym atutem skorzystania z usług profesjonalnego gabinetu jest fakt, iż kolor henny zostanie dobrany do klientki, tak, aby harmonizował on z jej typem urody.

Jeśli chcesz uzyskać piorunujący rezultat, zadbaj nie tylko o przyciemnienie brwi, ale też o ich kształt. Ich regulacja to kolejna z usług powyższego salonu. Usunięcie zbędnych włosków z brwi sprawi, że zyska na tym całe oko, które stanie się wyraźniejsze. Czasem wystarczy drobna zmiana w tym obszarze twarzy, by uzyskać rewelacyjny efekt.

Być może zauważyłaś, iż od pewnego czasu trendy makijażowe dotyczą właśnie brwi. Ich stylizacja często nie jest łatwym zadaniem. Odpowiednie wyregulowanie ich oraz nadanie im właściwego koloru, zdecydowanie ułatwia wykonywanie codziennego makijażu w warunkach domowych. Poza tym zadbanie o nie w salonie kosmetycznym to sposób na to, aby prezentowały się one fantastycznie nawet bez dodatkowego podkreślenia ich specjalnymi cieniami i kredkami.

Dodano: 16-11-2018
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
http://sattvaspa.pl/zabiegi-kosmetyczne/henna-i-regulacja-brwi/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: