A. BANACH

  • Telefon: 600 004 734
  • WWW: https://abanach.pl
  • Miejscowość: Pruszcz Gdański
  • Adres: Zastawna 25
  • Kod pocztowy: 83-000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Właściwe zakonserwowanie koloru podczas procesu produkcji pozwala zachować odpowiednie wybarwienie produktu przed długi czas, nawet jeśli jego powierzchnia jest później narażona na takie czynniki, jak deszcz, wiatr, czy palące słońce. Jest to ważna kwestia szczególnie dla przedsiębiorców, którzy zajmują się produkcją asortymentu przeznaczonego do użytkowania na świeżym powietrzu. Aby móc zaproponować odbiorcy produkt, którego kolor będzie świetnie prezentował się przez wiele miesięcy, a nawet lat, właściciel danego biznesu musi znaleźć rozwiązanie pozwalające odpowiednio utrwalić zastosowaną barwę.

Dawniej do tego celu wykorzystywano mieszanki na bazie żywicy. Niestety, nie są one uniwersalne i trudno je wykorzystać na przykład do koloryzacji tworzyw sztucznych. Dziś na pomoc przedsiębiorstwom produkcyjnym, gdzie wspomniany materiał jest stosowany w procesie wytwórczym, przychodzi nowoczesna technologia. Dostępne obecnie metody wybarwiania są wspomagane przez specjalnie opracowane w tym celu dodatki do tworzyw sztucznych. 

Firmą, która zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją powyższych komponentów, jest BIURO HANDLOWE A.BANACH mające swoją siedzibę w Pruszczu Gdańskim. To polski realizator, działający od lat na krajowym rynku. Przez ten czas jego pracownicy zdołali poznać potrzeby klientów - przedsiębiorców zajmujących się produkcją na mniejszą i większą skalę towarów z tworzyw sztucznych. Zdobyta wiedza bardzo pomaga w codziennej pracy nad nowymi, jeszcze bardziej skutecznymi rozwiązaniami.

W przygotowanej ofercie specjaliści odpowiedzialni za realizację zamówień są w stanie zaproponować także szeroką paletę barwników, które doskonale komponują się z dodatkami utrwalającymi i modyfikującymi kolor. Zakup obu tych produktów oraz zastosowanie ich w procesie produkcji pozwala zintensyfikować osiągnięty rezultat wizualny, poprawić jakość samego wybarwienia, a także zapobiec zbyt szybkiemu płowieniu lub matowieniu koloru. Końcowy wyrób zyskuje wtedy na wartości, co z pewnością docenią odbiorcy i przyszli użytkownicy.

Dodano: 10-08-2021
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
https://abanach.pl/dodatki_modyfikujace.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: