abc PARKIETU

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wiele osób zastanawia się nad wykonaniem drewnianej podłogi. Przemawia za tym mnóstwo argumentów, przede wszystkim piękny wygląd, nastrojowy klimat, jaki wykończenie takie zaprowadza, a także ponadczasowy charakter. Wadą takiego rozwiązania jest jednak cena, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę fakt, że drewno jest dość delikatnym materiałem. W związku z tym należy liczyć się z późniejszym bądź szybszym zniszczeniem podłogi, nawet mimo tego, że takie wykończenia wykonywane są z najbardziej odpornych gatunków drewna.

Tak naprawdę jednak nie trzeba się tym martwić - wystarczy zasięgnąć odrobiny informacji na ten temat, by się o tym przekonać. Chodzi tu zaś nie tylko o fakt, że obecnie podłogi wykonuje się z bardzo różnych gatunków drewna o podwyższonej trwałości, nawet egzotycznych, czy też o to, że dostępne są środki przedłużające żywotność drewna. Najważniejszy jest fakt, będący wielką zaletą drewna, że zawsze można je odnowić.

Kiedy zatem drewniany parkiet czy podłoga stracą dawny blask, dojdzie do ich odbarwienia czy innego rodzaju uszkodzeń, które odbiorą im estetyczny wygląd, zawsze można zdecydować się na renowację podłogi. Polega ona na usunięciu zewnętrznej, zniszczonej warstwy drewna poprzez szlifowanie, wypolerowaniu i wyrównaniu powierzchni oraz poddaniu jej odpowiedniej obróbce, zależnie od oczekiwań inwestora. Firma ABC Parkietu, oferująca takie właśnie prace - cyklinowanie w Warszawie, może zaproponować olejowanie podłogi bądź jej pomalowanie - lakierem czy bejcą. Możliwości w tym zakresie są różne, najważniejszy jednak jest fakt, że istnieje możliwość odnowienia nawet bardzo starej i mocno zniszczonej powierzchni. Oczywiście renowacja może też objąć wymianę wypaczonych klepek czy desek na nowe, usuwanie ubytków w podłożu itp., by efekt był olśniewający, a podłoga - idealnie równa, lśniąca i prezentowała się jak nowa.

Wszystko to zaś można mieć za niewygórowaną cenę, stołeczna firma ma bowiem cennik przystępny dla klientów. Bardzo stara się też, by wykonywane prace nigdy nie zabierały dużo czasu, wiedząc, że jest to kłopotliwe dla inwestorów.

Dodano: 04-11-2020
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://www.cyklinowanie-parkietow.waw.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: