Airfresh Artur Piotrowki

  • Telefon: 41 373 23 10
  • WWW: https://airfresh.pl/
  • Miejscowość: Kielce
  • Adres: Zbożowa 21
  • Kod pocztowy: 25-416

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Duże doświadczenie AirFresh pozwala na zrealizowanie najbardziej wymagających zleceń związanych z samochodowymi zawieszkami zapachowymi. Firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta i proponuje nie tylko samochodowe odświeżacze powietrza o klasycznych woniach, ale również tych mniej standardowych. Pozwala to np. cieszyć się zapachem ulubionej perfumy wewnątrz pojazdu. Na oficjalnej stronie producenta znajdują się dotychczasowo zrealizowane zamówienia produktów, dzięki czemu każdy może przejrzeć realizacje. Daje to możliwość zorientowania się, w jakich zawieszkach firma szczególnie się specjalizuje.

Na temat odświeżaczy warto wiedzieć, że można je nasączyć niemal dowolnym zapachem, zastosować na nich druk offsetowy, zadrukować obie strony w dowolny sposób, nasączyć każdą zawieszkę 2 ml kompozycji zapachowej. Pośród innych atutów zawieszek można wymienić również realizację nietypowych projektów. Dzięki temu nie będą musieli Państwo dopłacać za wymyślny kształt.

Zapach odświeżacza samochodowego będzie idealnie dopasowany do indywidualnych preferencji klienta, dzięki czemu nie będą musieli Państwo decydować się na standardowe wonie. Oczywiście w propozycji istnieją również znane każdemu zapachy cytrusowe lub lawendowe, jednak zamawiający mogą wybrać również spośród woni perfum znanych producentów. Daje to możliwość najlepszego dopasowania zamówienia pod indywidualne oczekiwania.

Ogromnym sukcesem cieszy się nowy zapach nazwany "new car", który oddaje woń świeżo zakupionego pojazdu. Oczywiście szeroki wybór umożliwia zamówienia odświeżaczy najwyższej jakości, które wzmocnią identyfikację wizualną i zapewnią dobrą promocję firmy. Zawieszkę często wiesza się na lusterku wewnątrz samochodu, co pozwala na odpowiednią ekspozycję nośnika promocji. Jest to doskonały pomysł na reklamę, bo wystarczy wręczyć takie zawieszki swoim klientom, którzy kupują Państwa produkty lub korzystają z usług, aby mogli zamocować je w dobrze widocznym miejscu. W przypadku chęci nawiązania współpracy zachęca się do kontaktu telefonicznego lub emailowego.

Dodano: 28-03-2019
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
https://airfresh.pl/oferta/zawieszki-zapachowe-z-grafika-klientaDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: