ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

  • Telefon: (+48) 44 789 08 00
  • WWW: https://aniflex.pl/
  • Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
  • Adres: Piaskowa 138
  • Kod pocztowy: 97-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Dobrej jakości druk potrafi zdziałać bez mała prawdziwe cuda, jeżeli chodzi o marketing i promocję produktu. Wystarczy wspomnieć, że pierwszy kontakt z towarem odbywa się za pośrednictwem opakowania, dlatego każdy, kto chce osiągnąć komercyjny sukces, powinien zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt. 

Drukarnia cyfrowa z Tomasza Mazowieckiego posiada wysokiej jakości nowoczesny sprzęt, pozwalający realizować zamówienia klientów o bardzo różnych oczekiwaniach. Zaawansowane technologie służą uskutecznianiu projektów, o jakich jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu nie można było marzyć. Oferta Aniflex jest skierowana zarówno dla zleceniodawców, którzym zależy na realizacji niskonakładowego, spersonalizowanego zgodnie z ich oczekiwaniami, projektu, jak i do tych, którzy zamawiają wydruki w dużych nakładach. Tym ostatnim należy polecić fleksografię. Technika ta bardzo dobrze się sprawdza w sytuacjach, w których istnieje zapotrzebowanie na od kilkunastu do kilkuset etykiet, przygotowywanych według jednego wzorca graficznego. W ramach usługi firma podejmuje się również realizacji niestandardowych zleceń. Produkcja seryjna z użyciem fotopolimerów pozwala na druk do  nawet dziesięciu różnych kolorów. Zamawiający może poza tym skorzystać z takich opcji, jak uszlachetnianie, perforowanie, lakierowanie, poddruk od strony kleju, sitodruk, laminowanie, dezaktywacja kleju. Technika mechanicznej impresji, sterowanej programem komputerowym, pozwala na zastosowanie do jej wykonania różnego rodzaju podłoża. 

Aby docenić wszystkie zalety proponowanej technologii, najlepiej przekonać się o nich naocznie, korzystając w tym celu z wysokiej jakości próbek, udostępnianych zamawiającym. Chcąc je otrzymać, wystarczy skontaktować się za pomocą formularza udostępnionego na stronie. Aby dowiedzieć się więcej, jak wygląda druk fleksograficzny w Łodzi i okolicach, warto przejrzeć opinie, którymi dzielą się klienci, jacy do tej pory mieli okazję skorzystać z usług renomowanego przedsiębiorstwa. Szczegółowe informacje na temat samego procesu zamieszczono na stronie internetowej firmy. Doświadczeni konsultanci czekają na dodatkowe pytania pod numerami kontaktowymi telefonów. W dni robocze odpisują także na maile. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wystarczy zapytać!

Odkryj moc reklamową etykiet!

Dodano: 16-06-2022
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
https://aniflex.pl/technologie/druk-fleksograficzny
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fleksografia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Farba_fleksograficzna


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: