AP Tax Biuro Rachunkowe

  • Telefon: 501 409 698
  • WWW: https://aptax24.pl
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Ostrobramska 101
  • Kod pocztowy: 04-041

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Każdy przedsiębiorca, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności, jest zobowiązany do odprowadzania podatków oraz zajmowania się innymi formalnościami. Wymaga to doskonałej znajomości przepisów oraz śledzenia zmian, na co nie każdy ma czas. Z tego powodu niektórzy podejmują współpracę z biurami rachunkowymi, świadczącymi usługi na zasadzie outsourcingu. Jest to opłacalne finansowo rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić i skoncentrować całą swoją uwagę na rozwoju biznesu, bez obawy o niewywiązywanie się z obowiązków oraz otrzymywanie kar finansowych. Sprawdza się ono u przedsiębiorców chcących zrezygnować z zatrudniania specjalistów na etat, a co za tym idzie – tworzenia dla nich osobnych stanowisk czy nabywania dodatkowego sprzętu.

Biura rachunkowe to wyspecjalizowane firmy zatrudniające księgowych, którzy realizują zlecenia dla klientów o różnych potrzebach. Część usług świadczą online, co powoduje, że osobiste udawanie się do siedziby nie zawsze jest konieczne. Z ich przedstawicielami kontaktują się między innymi osoby planujące założenie działalności gospodarczej i chcące dowiedzieć się o możliwych opcjach oraz ulgach, jakie im przysługują. Są  to także właściciele spółek komandytowych, akcyjnych, komandytowo-akcyjnych lub z ograniczoną odpowiedzialnością.

Biurem, z jakim można nawiązać współpracę, jest AP Tax. Zapewnia ono terminowe wywiązywanie się z obowiązków i kieruje ofertę do mieszkańców Warszawy. Księgowość, w jakiej specjalizują się pracownicy, koncentruje się między innymi na prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, tworzeniu okresowych raportów czy pomocy w wypełnianiu deklaracji podatkowych. Specjaliści mają wiedzę na temat finansów, rachunkowości, kadr i płac, którą chętnie się dzielą w trakcie spotkań konsultacyjnych. Pozyskiwanie tego typu informacji ułatwia prowadzenie działalności oraz podejmowanie decyzji biznesowych.

Pracownikom biura księgowego można zlecić szereg zadań, takich jak:

  • przeprowadzanie analizy ryzyka finansowego,
  • pomoc w ubieganiu się o kredyty bankowe,
  • wyjaśnianie zapisów w umowach,
  • dokonywanie przelewów pracowniczych,
  • reprezentowanie klientów przed Urzędem Skarbowym lub Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Specjaliści przygotowują różnego rodzaju deklaracje, rozliczają podatki, prowadzą ewidencję środków trwałych i doradzają na każdym etapie prowadzenia działalności.

Dodano: 28-12-2022
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://aptax24.pl/uslugi-ksiegowe/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: