Apteka Internetowa Lek24.pl

  • Telefon: 505 830 113
  • WWW: https://www.lek24.pl
  • Miejscowość: Gdynia
  • Adres: Chylońska 116a
  • Kod pocztowy: 81-033

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Bóle brzucha powodowane przez miesiączkę, stres czy też dolegliwości ze strony układu pokarmowego są leczone na różne sposoby. Często jednak zażywane środki nie przynoszą oczekiwanej ulgi bądź trzeba na nią czekać dłuższy czas, co może wykluczać ze zwykłej aktywności. Jest to spowodowane tym, iż na ból brzucha trzeba stosować leki rozkurczające, dolegliwości takie są bowiem powodowane przez skurcze mięśni gładkich. Nieraz zresztą można to odczuć właśnie jako wyjątkowo przykre skurcze czy też stałe napięcie mięśni. Takie dolegliwości są dobrze znane zwłaszcza osobom doświadczającym bólów brzucha powodowanych przez silny stres.

Środki rozkurczające pozwalają odczuć ulgę szybciej niż inne, zwykłe, przeciwbólowe tabletki, jeśli więc doznaje się częstych bólów brzucha, koniecznie trzeba się w nie zaopatrzyć. Jeśli przyczyną bólów są miesiączki, wystarczy mieć je w apteczce, jednak w przypadku osób często uskarżających się na problemy gastryczne czy żyjących w stresie warto zawsze mieć je przy sobie, by móc zastosować w razie nagłej potrzeby. Ich zaletą jest to, że nie tylko działają szybko, ale też  gwarantują efekt przez wiele godzin.

Apteka dostępna na stronie lek24.pl oferuje wiele takich preparatów, nie tylko wiodących marek, ale też mniej znanych. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że wśród nich znaleźć można zarówno środki uniwersalne, jak i przeznaczone na przykład typowo na dolegliwości układu pokarmowego. Co więcej, te drugie nie zawsze mają formę tabletek. Jeśli chce się stosować środki przeciwskurczowe w domu, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać ziołową herbatkę czy płyn doustny, szczególnie jeśli ktoś nie lubi połykać tabletek.

Dostępne w tej ofercie preparaty są dokładnie opisane, wraz ze sposobem stosowania i środkami ostrożności. Są jednak bezpieczne, można zatem sięgać po nie bez obaw, trzeba tylko zawsze stosować się do wskazań producenta umieszczonych na opakowaniu i w ulotce. Dzięki nim można szybko pozbywać się uciążliwych dolegliwości, zmniejszających komfort życia.

Dodano: 24-07-2021
Autor: Alicja Dąbrowska
Źródło:
https://www.lek24.pl/leki-i-suplementy/uklad-pokarmowy/preparaty-rozkurczowe.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: