Apteka Urtica

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Homeopatia jest zaliczana do medycyny niekonwencjonalnej. Jej twórcą jest lekarz pochodzący z Niemiec, Samuel Hahnemann, który zalecał stosowanie wysoce rozcieńczonych substancji. Wizyta u takich specjalistów przebiega podobnie, jak ma to miejsce w przypadku innych lekarzy, co oznacza, że rozpoczyna się przeprowadzeniem wywiadu z pacjentem. Daje to możliwość poznania dolegliwości, z jakimi się boryka, przyjmowanych leków oraz chorób przebytych w przeszłości. Homeopaci proponują w pełni spersonalizowane leczenie, którego podstawą jest stosowanie środków bazujących na składnikach pochodzenia naturalnego.

Homeopatia to nic innego jak zindywidualizowane leczenie związane z ziołolecznictwem. Jej twórca twierdził, że każda osoba wytwarza energię życiową, dlatego ich organizmy mają zdolność do samoleczenia. Jednak w momencie, gdy jest ona z różnych względów zakłócona, wówczas regeneracja jest utrudniona lub niemożliwa. Oznacza to, że zadaniem środków homeopatycznych jest przywrócenie równowagi energetycznej. Bardzo rzadko wywołują one skutki uboczne, ponieważ nie są toksyczne pod kątem chemicznym. Oczywiście przed rozpoczęciem ich stosowania, należy zapoznać się z ulotką dołączaną do opakowania.

Opisywane preparaty nie wchodzą w interakcję z pozostałymi lekami, a na dodatek mogą z nich korzystać najmłodsi. Niektórzy stosują je w formie dopełnienia kuracji konwencjonalnej, ponieważ nie istnieją przeciwwskazania do przyjmowania leków homeopatycznych i „zwykłych” jednocześnie. Preparaty dostępne na rynku przyjmują formę:

  • granulek,
  • tabletek,
  • kropli do oczu,
  • czopków,
  • maści,
  • kremów.

Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Apteka Urtica. To internetowy sklep zapewniający szybką wysyłkę składanych zamówień. Preparaty homeopatyczne, jakie oferuje, wspomagają leczenie dolegliwości, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów czy problemy z wątrobą lub trawieniem. Znajdują zastosowanie wśród osób z niewłaściwie funkcjonującym układem oddechowym, stanami zapalnymi, zapaleniem gardła, zaparciami, biegunkami oraz dolegliwościami układu pokarmowego.

Dodano: 06-10-2021
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
https://www.aptekaurtica.pl/leki-homeopatyczne.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: