ART KRIS Krzysztof Piwowarek

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Fotografia ślubna to wyjątkowa dziedzina, która wymaga wyczucia i odpowiedniej relacji z klientami. Studio ART KRIS Krzysztof Piwowarek doradza Parom Młodym jak podejść do wynajęcia usługi i jak zachowywać się w trakcie sesji.

Wśród najczęściej wymienianych błędów wymienia się sztuczność i próbę nadmiernego pozowania. Co to oznacza? Trzeba podejść do sesji na spokojnie i przede wszystkim być sobą. Naturalne ujęcia są najpiękniejsze i pokazują emocje, które są obecne między zakochanymi. Wystarczy:

  • skupić się na wydarzeniu, nie na swoim wyglądzie (przecież i tak Pary Młody zawsze wyglądają świetnie i mają dopracowane stroje),
  • słuchać wskazówek fotografa (subtelnie doradzi jak korzystnie wypaść na zdjęciu, ale zatroszczy się przy tym o swobodną, przyjazną atmosferę),
  • zaufać osobie wykonującej zdjęcia i nie myśleć zbyt wiele o ostatecznych efektach sesji.

Zaufania do fotografa nie buduje się jednak na niczym. Najpierw trzeba wybrać odpowiedniego usługodawcę. Kogoś, kto ma doświadczenie i kto może pochwalić się portfolio. Dobry fotograf ślubny w Mińsku Mazowieckim od razu nawiązuje kontakt z klientem i daje mu odczuć, że za obiektywem stoi właściwy fachowiec. Kolejną sprawą, na jaką trzeba zwrócić uwagę, jest jakość sprzętu i zaplecza fotograficznego. Choć najlepsi fotografowie są w stanie zrobić wyjątkowe zdjęcie na praktycznie każdym sprzęcie, dobrze jednak skorzystać z możliwości najnowszych technologii.

O planowaniu sesji i przebiegu jej realizacji można dowiedzieć się więcej na stronie internetowej pod adresem art-fotokris.pl. Aby wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami, można wcześniej przejrzeć portfolio i przykładowe inspiracje. Pokazując wykonawcy kadry, które najbardziej podobają się Parze Młodej, można dojść do optymalnych rozwiązań. Szczególnie lubiane są między innymi zbliżenia splecionych dłoni oraz wspólne portrety. Ciekawymi realizacjami są też sesje ślubne w plenerze, które mogą odbywać się w bardzo różnych miejscach. Plaża, góry, park, zabytkowe uliczki miast... Wszystko zależy od gustu.

Dodano: 22-11-2018
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
https://www.art-fotokris.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: