ASB-Kolbuszowa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zapotrzebowanie na świadczone kompleksowo usługi serwisowe na Podkarpaciu rośnie. Widać je zarówno wśród klientów prywatnych, jak i przedstawicieli biznesowych. Firmą, której kadra stara się jak najpełniej odpowiadać na dostrzegane wymogi odbiorców, jest ASB Kolbuszowa. Przedsiębiorstwo od kilku lat z powodzeniem działa na lokalnym rynku, świadcząc usługi w szerokim zakresie. Ich lista jest na bieżąco uzupełniana. Obecnie domeną pracowników jest przede wszystkim serwis oraz naprawa skrzyń biegów. Mieszkańcy Podkarpacia mogą też zamówić bezpieczny chiptuning oraz zlecić aktualizację sterowników w samochodowym komputerze.

Realizator zaprasza do skorzystania z oferty osoby jeżdżące na co dzień samochodami różnych marek. Jego kadra wykonuje niezbędną diagnostykę i reperację podzespołów napędów stosowanych zarówno w autach osobowych, jak i dostawczych. Zachęca do stałej współpracy i zgłaszania się na regularny serwis właścicieli firm przewozowych, a także osoby zajmujące się sprowadzaniem i sprzedażą na terenie Polski pojazdów z zagranicy. Zlecając przegląd, zyskują oni rzetelnie przeprowadzoną diagnozę, której wyniki pozwolą oszacować potencjalny koszt renowacji samochodu, a tym samym pomogą ustalić ostateczną cenę. 

Obsługa warsztatu korzysta na co dzień z odpowiednio wyposażonego zaplecza technicznego. Dzięki temu poszczególne etapy działań są wykonywane szybko i sprawnie. Jeśli zachodzi potrzeba wymiany części, pracownicy zwykle mają właściwy model na magazynie, który jest na bieżąco uzupełniany. Firma składa zamówienia na elementy silnika czy skrzyni biegów tylko u sprawdzonych producentów. Oferuje tylko oryginalne zamienniki, gwarantujące bezawaryjną pracę przez długi czas, bez konieczności ponoszenia przez właściciela auta dalszych kosztów.

Kadra dokłada wszelkich starań, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Takie podejście zaowocowało pozytywną opinią na lokalnym rynku (co ma znaczenie, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę bliskość Rzeszowa oraz innych, działających w podobnym zakresie wykonawców). Realizator zaprasza również do skorzystania z oferty nie tylko osoby mieszkające w pobliżu stolicy Podkarpacia, ale także z dalej położonych terenów Bieszczad. Korzystna lokalizacja zakładu powoduje, że łatwo dojechać na miejsce nawet z odległych zakątków województwa.

Dodano: 21-11-2022
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://asb-kolbuszowa.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: