Autokasacja U Jacka

  • Telefon: 660 185 232
  • WWW: https://auta-skup.com/
  • Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
  • Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6
  • Kod pocztowy: 87-700

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jeśli samochód, który uczestniczył w wypadku komunikacyjnym, nie nadaje się do dalszej jazdy, najlepszym pomysłem jest oddanie wraku na złom. Dzięki temu można uniknąć znacznych kosztów naprawczych, a nawet zyskać pewną sumę, wypłacaną przez skup aut. Mieszkańcy Koronowa oraz sąsiednich miejscowości, poszukujący w swojej okolicy punktu, gazie można sprzedać pojazd na szrot, mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie auta-skup.com i zgłosić konieczność odbioru telefonicznie.

Pod podanym linkiem przedstawia się firma, której kadra od lat zajmuje się sprzątaniem zalegających na posesjach, starych, nienadających się do użytku i nadal generujących pewne koszty aut. Korzystając z przygotowanej propozycji, można szybko pozbyć się takiego problemu, otrzymując część poniesionych środków. Pracownicy podczas każdego odbioru wydają dokument poświadczający zbycie pojazdu. Należy go przedstawić w lokalnym wydziale komunikacji w celu wyrejestrowania auta z systemu. Następnie trzeb zgłosić fakt zezłomowania auta do ubezpieczalni. Podczas takiej wizyty również przyda się wspomniane zaświadczenie.

Firma dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem sprzętowym, pozwalającym na transport wraków z terenu całego województwa kujawsko - pomorskiego, a następnie ich bezproblemowe rozebranie na części. Dbając o jakość pracy i porządek w auto skupie, kadra na bieżąco wprowadza każdy zakup oraz pozyskane z niego elementy do bazy i dokonuje ich selekcji. Dzięki temu można szybko zlokalizować potrzebny w danej chwili obiekt, jeśli zgłosi się po niego klient.

Pracownicy przyjmują także pojazdy, które nadal nadają się do poruszania po drogach, jednak wymagają pewnych nakładów finansowych (głównie w zakresie odświeżenia karoserii i pozbycia się rdzy)  lub wymiany części. Dokonują potrzebnych napraw, a następnie przeznaczają efekt swojej pracy do ponownej sprzedaży. Korzystają z elementów dostępnych na szrocie, wybierając jednak tylko takie, których stan techniczny pozwala na dalsze, bezpieczne użytkowanie. 

Dodano: 22-07-2022
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://auta-skup.com/skup-aut-koronowo/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: