AUTOTECH Sp. z o.o.

  • Telefon: 55 232 81 58
  • WWW: https://autote.pl
  • Miejscowość: Elbląg
  • Adres: Władysławowo 41
  • Kod pocztowy: 82-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wizyta w salonie samochodowym to dla wielu użytkowników aut dopiero początek przygody z określoną marką samochodów. Z pewnością odwiedzą go jeszcze wielokrotnie w sprawach serwisowych i ubezpieczeniowych. Kierowca musi czuć, że jest mile widzianym gościem, którym zajmą się zawsze specjaliści w danej dziedzinie.

Z pewnością tego typu odczucia mają klienci salonów samochodowych Kia. Każdy sprzedawca jest przygotowany do tego, żeby przeprowadzić klienta przez wszystkie etapy zakupu. Chcący nabyć nowe auto poznają na początku zalety konkretnego modelu. W dalszej kolejności mogą odbyć jazdę próbną, podczas której sprawdzą osiągi samochodu oraz jego wyposażenie. Dealer Autotech posiada wiele modeli pojazdów marki Kia, które w każdej chwili może zaprezentować klientom. W wielu przypadkach możliwe jest użyczenie samochodów na dłuższy okres, aby można je przetestować na przykład podczas dalekiej podróży.

Auto salon Kia oferuje swoim klientom wygodne systemy finansowania zakupu. Wśród najpopularniejszych jest Kia Smart Leasing, który pozwala na użytkowanie samochodu od dwóch do czterech lat. W tym czasie klient może pokonać zadeklarowaną liczbę kilometrów. Na zakończenie umowy następuje zdanie pojazdu lub jego wykup po określonej wcześniej cenie. Wielu klientów postanawia wtedy przesiąść się do nowego samochodu, zawierając nową umowę leasingu.

Wśród klientów prowadzących działalność gospodarczą dużym powodzeniem cieszy się wynajem długoterminowy. To forma leasingu, która obejmuje kompleksowo także obsługę każdego samochodu. Umowy są zawierane zwykle na trzydzieści sześć miesięcy. W tym okresie firma wynajmująca opiekuje się autem. Zapewnia jego serwisowanie, ubezpieczenie, likwidację szkód i pomoc assistance, jeśli zachodzi taka konieczność. W ten sposób floty mogą działać bez obawy o przestoje.

Duże znaczenie przy wyborze samochodu ma dostęp do profesjonalnego serwisu oraz oryginalnych części zamiennych. Autoryzowany salon Kia oferuje szybkie naprawy mechaniczne oraz blacharskie i lakiernicze. Użytkownik wspomnianego samochodu bez problemu zleci wszystkie prace w jednym miejscu. W razie konieczności będzie mógł skorzystać z jednego z wielu aut zastępczych. Każdego roku może także sprawdzić swój samochód w okręgowej stacji kontroli pojazdów, gdzie auto przejdzie obowiązkowy przegląd.

Dodano: 05-10-2022
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
https://autote.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: