Averto Sp. z o. o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wynajęcie prywatnego detektywa to poważne przedsięwzięcie, dlatego też warto wybrać sprawdzoną agencję z wieloletnim doświadczeniem, która nie tylko szybko wykona powierzone zadanie, ale i będzie działać dyskretnie. Dobrym wyborem dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm, jest renomowana firma Averto. Podmiot cieszy się dobrą opinią i zaufaniem zleceniodawców oraz ma rozbudowaną ofertę skierowaną do klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Prywatny detektyw działa w Szczecinie. Ogólny cennik można znaleźć na stronie internetowej. Ostateczny koszt jest ustalany indywidualnie. Wpływa na niego rodzaj sprawy, niezbędny sprzęt (urządzenia do nagrywania dźwięku i obrazu) oraz potrzebny czas. Obserwacja osoby jest liczona godzinowo, natomiast wywiad gospodarczy czy ustalanie majątku kontrahenta winnSprawdzony prywatny detektyw w Szczecinie - cennikego zleceniodawcy pieniądze zależy od innych czynników. W niektórych przypadka będzie potrzebny detektyw z dodatkowymi uprawnieniami, co również wpływa na wyższą cenę. Podczas spotkania z przedstawicielem agencji klient dowie się wszystkiego o opłatach oraz zostanie przygotowany wstępny kosztorys. Firma jest uczciwa, dokładnie opisuje wszystkie wydatki, nie ukrywa kosztów.

Biuro detektywistyczne podejmuje się rozmaitych spraw rodzinnych, między innymi pozyskiwania materiałów dowodowych potrzebnych do orzeczenia o winie współmałżonka podczas rozwodu. Detektyw może pomóc w ustaleniu majątku w sprawach o alimenty czy monitorować bezpieczeństwo dziecka podczas wizyty u drugiego rodzica. Dodatkową usługą jest odzyskiwanie danych z nośników pamięci oraz sprawdzanie, czy na komputerach nie znajdują się programy szpiegujące. Przedsiębiorcy mogą być zainteresowani ofertą weryfikacji kontrahentów, pracowników, zbieraniem dowodów dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaku towarowego czy innych kwestii związanych z działaniami nieuczciwej konkurencji, kradzieżą tajnych informacji handlowych.

Wybór tej agencji detektywistycznej to strzał w dziesiątkę. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Dodano: 14-11-2021
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://www.detektyw-szczecin.com.pl/cennikDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: