Balt Credit Sp. z o. o.

  • Telefon: +48 22 829 91 65
  • WWW: https://baltcredit.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Świętokrzyska 18
  • Kod pocztowy: 00-057

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Prowadzenie firmy nakłada na przedsiębiorcę mnóstwo obowiązków. Jednym z głównych jest kontrola swoich pracowników. Warto zaznaczyć, że podejmowane działania weryfikujące jakość pracy osób zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach w danym przedsiębiorstwie nie jest wynikiem braku zaufania lub chęci dokuczenia, ale po prostu troski o własne interesy. Dlatego też księgowa, która została poinformowana, że jej pracodawca zwraca się do ZUS-u o wydanie zaświadczenia potwierdzającego brak zaległości w uiszczaniu składek, nie powinna czuć się urażona czy też jej kompetencje niedoceniane.

Bardzo często posiadanie dokumentu informującego o tym, że dana firma nie zalega z żadnymi wpłatami należnymi fiskusowi czy wspomnianemu ZUS-owi jest potrzebne w celu przedstawienia jako element dokumentacji przetargowej, czy też podczas ubiegania się o kredyt rozwojowy lub chociażby finansowane przez Urząd Pracy wsparcie szkoleniowe. Ku radości wielu przedsiębiorców uzyskanie takiego zaświadczenia jest dość proste i istnieje kilka sposobów, by je otrzymać. Sposób, jak sprawdzić zaległości podatkowe czy ZUS-owskie online jest dostępny na stronie internetowej baltcredit.pl. 

Polecanym sposobem, by ułatwić sobie przeprowadzanie różnego rodzaju procedur administracyjno - skarbowo - prawnych, jest założenie przez właściciela firmy lub wyznaczoną przez niego osobę decyzyjną profilu zaufanego. Dzięki takiemu narzędziu można szybko i bez wychodzenia z domu lub biura złożyć wniosek, zwrócić się do organu z zapytaniem, przetransferować dokumenty do odbiorcy instytucjonalnego czy nawet sygnować je podpisem elektronicznym, nadając im ważność urzędową.

Pogłębienie swojej wiedzy co do nowości technologicznych ułatwiających codzienną pracę oraz administrowanie własnym biznesem poleca się przede wszystkim osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Dzięki korzystaniu z takich podpowiedzi mogą oni zintensyfikować rozwój swojej firmy oraz ustrzec się wielu błędów, które mogą skutkować poważnymi problemami w przyszłości. 

Dodano: 23-07-2021
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://baltcredit.pl/zaleglosci-w-zus-i-us-jak-sprawdzic-jak-splacic/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: