Baltic- Trade Paliwa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Przedsiębiorstwo Baltic Trade od wielu lat zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju paliwa. W ofercie można znaleźć olej opałowy, napędowy oraz benzynę bezołowiową. Koszty zakupu paliwa są zależne od takich czynników jak podatki, opłaty, kurs dolara oraz sytuacja na rynku światowym i lokalnym. Dystrybutor paliwa współpracuje jedynie z doświadczonymi dostawcami, w tym takimi markami jak Lotos czy Orlen. Współpraca ma charakter bezpośredni, dzięki czemu cena AdBlue na stacji jest bardzo atrakcyjna.

Sprzedawca realizuje zlecenia zaczynające się już od 1000 litrów paliwa. Obsługuje klientów detalicznych i hurtowych. Dostawa paliwa jest realizowana na terenie całej Polski przy wykorzystaniu profesjonalnych cystern. Przedsiębiorstwo dysponuje pojazdami o pojemności wynoszącej nawet 31 000 litrów. Dojazd do nieco trudniej dostępnych miejsc jest realizowany za pomocą mniejszych cystern.

Firma prowadzi również własne stacje na terenie Gdańska i Gdyni. Oferuje w nich szeroki wybór wysokiej jakości paliw, które są zawsze sprawdzane pod względem jakości. Korzysta z profesjonalnych urządzeń do określania objętości sprzedawanego surowca. Ponadto zajmuje się sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, w tym kabli rozruchowych, żarówek i linek, a także płynów eksploatacyjnych, takich jak płyny do chłodnic, hamulców oraz spryskiwaczy.

Dzięki wyrobieniu specjalnej karty flotowej klient może korzystać z atrakcyjnych rabatów oraz ofert dostosowanych bezpośrednio do jego oczekiwań. Zyskuje także dostęp do specjalnego panelu klienta, gdzie może śledzić dotychczasowe wydatki. Dzięki temu ma większą kontrolę nad zamówieniami. Klienci mogą zdecydować się na płatność gotówką lub przelewem przy skorzystaniu z opcji odroczonego terminu płatności. Sprzedawca zastrzega sobie jednak możliwość przeprowadzenia weryfikacji klienta. Zamówienia są dostarczane pod wskazany adres w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu ich złożenia. Większość dostaw paliwa jest jednak realizowana znacznie szybciej, bo w przeciągu jednej doby.

Dodano: 05-02-2022
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
https://baltictrade.com.pl/stacje.phpDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: