Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Polacy najczęściej wyjeżdżają w celach zarobkowych do Niemiec, Holandii, Belgii oraz krajów skandynawskich. Dla wielu dogodną formą transportu może okazać się jazda busem, który dotrze niemal w każde miejsce. Trzeba przyznać, że obecnie oferta przewoźników uległa sporej zmianie w porównaniu do usług świadczonych jeszcze kilkanaście lat temu. Przede wszystkim zdecydowana większość firm zapewnia bezpieczny przewóz spod adresu pod adres wskazany przez klienta. Nie trzeba więc martwić się organizacją dodatkowego transportu z dworca autobusowego czy stacji paliw. Ponadto firmy przewozowe zapewniają komfortowe warunki poprzez użytkowanie nowoczesnych busów z regulowanymi siedzeniami, klimatyzacją, punktowym oświetleniem i pojemnym bagażnikiem. 

Na stronie busyspeedygonzales.pl można zapoznać się z ofertą dolnośląskiej marki, która proponuje szybki i bezpieczny przewóz osób do Holandii, Niemiec oraz Danii. Licencjonowani i doświadczeni kierowcy zadbają o komfort pasażerów, świadcząc usługę w systemie „door to door". Oferta jest skierowana głównie do mieszkańców województwa dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i śląskiego. Na stronie wyszczególniono listę wszystkich zagranicznych miejscowości obsługiwanych przez firmę. Miejsca w busie są rezerwowane przez internet (poprzez wypełnienie specjalnego formularza). Klienci mogą również kontaktować się telefonicznie z dyspozytorem w celu ustalenia szczegółów przejazdu. Firma dostarcza także niewielkie przesyłki za dodatkową opłatą (koszt ustalany jest indywidualnie).

Czym kierować się przy wyborze przewoźnika?

Poszukując odpowiedniej firmy przewozowej, dobrze wcześniej sprawdzić opinie innych pasażerów, korzystających z usług. Warto też porównać koszty (najczęściej zaczynają się od około 50 euro, a stali klienci mogą liczyć na zniżki) i czas przejazdu. Kierowcy powinni na bieżąco dopasowywać przebieg trasy do warunków panujących na drodze, aby uniknąć jakichkolwiek opóźnień. Ważne jest również posiadanie przez przewoźnika ubezpieczenia CO. 

Dodano: 14-03-2023
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://busyspeedygonzales.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: