Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

  • Telefon: 606 292 300
  • WWW: http://transprim.pl
  • Miejscowość: Ozorzyce
  • Adres: Krasińskiego 40
  • Kod pocztowy: 55-010

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Firma TransPrim działa na rynku nie od dziś. Ma ona doświadczenie w bezpiecznym przewozie osób. Jej flota zbudowana jest z nowoczesnych i dobrze wyposażonych pojazdów marki Renault oraz Volkswagen. Ich stan techniczny jest regularnie kontrolowany. Częste sprawdzanie stanu technicznego każdego busa ma na celu zapewnienie klientom bezpieczeństwa, a także uniknięcie niepotrzebnych opóźnień wynikających z awarii.

Pojazdy do transportu osób są wyposażone m.in. w klimatyzację, dzięki której możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury. W busach znajdują się wygodne siedzenia. Klienci podróżują w poczuciu komfortu. Każdy problem mogą oni zgłaszać do kierowców. Osoby kierujące pojazdami znają doskonale trasy przejazdów. Gdyby zaszła taka potrzeba, mogą oni skorzystać z systemu GPS, w który wyposażone zostały busy należące do firmy.

Kierowcy dbają nie tylko o dobre samopoczucie pasażerów. Troszczą się oni również o punktualny dojazd na miejsce docelowe. Tuż przed podróżą dobrze się wysypiają. Dzięki temu mogą maksymalnie skupić się na sytuacji panującej na drodze, a co za tym idzie, dowieźć klientów bezpiecznie na ustalone miejsce.

Oferta firmy obejmuje profesjonalny przewóz osób do Niemiec z Dolnego Śląska. W ramach prowadzonej działalności zajmuje się ona także transportem pasażerów do Holandii oraz Belgii. Obsługuje też przewozy powrotne do Polski.

W celu dokonania rezerwacji należy udać się na stronę internetową firmą. Do znajdującego się na niej intuicyjnego formularza online należy wprowadzić takie dane jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres mailowy, ilość pasażerów, miejsce docelowe, jak również adres wyjazdu. Warto dodać, że na stałych klientów czekają atrakcyjne zniżki.

Dodano: 03-03-2022
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
http://transprim.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: