CZP Premium Mariusz Szefler

  • Telefon: 607 042 741
  • WWW: https://czppremium.pl/
  • Miejscowość: Golub-Dobrzyń
  • Adres: Białkowo 39A
  • Kod pocztowy: 87-400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie pracownikom dostępu do środków czystości. Na wyposażeniu łazienki, stref zmian odzieży roboczej i pomieszczeń socjalnych powinny znaleźć się akcesoria potrzebne do utrzymania właściwego poziomu higieny, w ilościach pozwalających na ich bezproblemowe użycie, kiedy tylko zajdzie taka konieczność. Osoba odpowiedzialna za zaopatrzenie powinna znaleźć więc dostawcę mogącego zaproponować odpowiadający potrzebom asortyment, spełniający wymogi sanitarne i dostępny w niewygórowanej cenie. 

Ofertę na ręczniki papierowe ZZ, składane systemem nakładkowym, można znaleźć na stronie internetowej czppremium.pl. Istnieje możliwość złożenia zamówienia hurtowego oraz nawiązania długoterminowej współpracy. Firma, która ogłasza się pod podanym linkiem, realizuje zlecenia od klientów biznesowych głównie z terenu województwa kujawsko - pomorskiego, jednak jest w stanie również dostarczyć towar w inne rejony kraju.

Wspomniane ręczniki sprawdzają się nie tylko w przedsiębiorstwach produkcyjnych czy biurach. Znajdują również zastosowanie w lokalach gastronomicznych, punktach obsługi klienta oraz strefach ogólnego użytku, na przykład pomieszczeniach sanitarnych w galeriach handlowych czy też na stacjach paliw. Mogą stanowić także wyposażenie łazienek w placówkach oświatowych, także w przedszkolach i żłobkach. Wykorzystując ręczniki, można w prosty sposób nauczyć dziecko przydatnego nawyku mycia rąk po każdym skorzystaniu z toalety. 

Proponowany w ofercie produkt cechuje również duża chłonność. Łatwo zbiera wodę nie tylko z rąk, ale także z twarzy. Nadaje się też do wycierania powierzchni płaskich (blatów, podłóg), szybko pomagając w posprzątaniu rozlanego płynu.

Dodano: 11-08-2022
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://czppremium.pl/reczniki-zz/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: