Dobre-Suplementy.com.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Strona internetowa dobre-suplementy.com.pl to witryna zarządzana przez właścicieli sklepu online z suplementami diety, odżywkami i kosmetykami. Klienci mają możliwość zamawiania produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Każdy oferowany preparat jest bardzo dokładnie opisany, dzięki czemu podjęcie ostatecznej decyzji o ewentualnym zakupie staje się dużo łatwiejsze. 

Troszcząc się o dobre zdrowie i samopoczucie, wiele osób poszukuje wyrobów, które mogłyby wspierać organizm każdego dnia. Jednym ze składników, który często wykorzystuje się w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym jest węgiel aktywny.  Stosowany jest w suplementach diety jako substancja, która pomaga w adsorpcji toksyn, metali ciężkich, niektórych leków i innych substancji z przewodu pokarmowego.

Mechanizm działania polega na tym, że dzięki dużej powierzchni właściwej, węgiel aktywny przyciąga substancje, które znajdują się w jelitach, a następnie zatrzymuje je na swojej powierzchni. W ten sposób nie są one wchłaniane do krwioobiegu, tylko wydalane z organizmu wraz z kałem.

Składnik ten wykorzystuje się, przede wszystkim, jako środek wspomagający proces detoksykacji organizmu i oczyszczania przewodu pokarmowego. Jest też stosowany w celu łagodzenia objawów biegunek, wzdęć i niestrawności.

Ten rodzaj węgla jest dostępny w różnych formach, w tym w postaci kapsułek, tabletek, proszku oraz płynów. Kapsułki i tabletki to najczęściej stosowane rodzaje suplementów diety z tym składnikiem. Są łatwe w przyjmowaniu i dawkowaniu, a także wygodne w przechowywaniu.

Proszek z jest zaś używany do przygotowywania domowych preparatów na bazie węgla aktywnego. Można go dodać do wody lub soku i wypić jako napój detoksykujący, lub dodać do jedzenia.

Dodano: 16-05-2023
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
https://dobre-suplementy.com.pl/wegiel-aktywowany
https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99giel_aktywny


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: