DuoDenti

  • Telefon: 695 214 166
  • WWW: https://duodenti.pl/
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Mateckiego 4A
  • Kod pocztowy: 60-689

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Niektóre osoby nie są zadowolone z wyglądu swojego uśmiechu. To między innymi z myślą o nich powstała oferta wybielania zębów, proponowana przez pracowników gabinetów stomatologicznych. Sposoby, jakie wykorzystują, są nie tylko bezpieczniejsze, ale i skuteczniejsze w porównaniu do metod domowych. Osoby zapisujące się na podobne zabiegi decydują się na nie ze względów estetycznych. Przebarwienia znajdujące się na zębach bardzo często mają negatywny wpływ na ich pewność siebie. Za przebarwienia odpowiadają przede wszystkim nawyki żywieniowe, na które składa się częste picie czerwonego wina, czarnej kawy oraz mocnej herbaty. Nie bez znaczenia są także predyspozycje genetyczne oraz zaburzenia hormonalne.

Na wybielanie decydują się pacjenci niezadowoleni z efektów usuwania kamienia nazębnego. Ewentualnym przeciwwskazaniem w tym przypadku jest zaawansowana próchnica, której należy uprzednio się pozbyć. Szczególnej uwagi wymagają osoby z nadwrażliwością, startymi zębami, pękniętym szkliwem oraz dużą ilością wypełnień. Wybielanie odbywające się w gabinecie stomatologicznym rozpoczyna się od przeprowadzenia konsultacji oraz oceny odcienia zębów. Jeśli zachodzi taka konieczność, specjaliści usuwają płytkę nazębną, a następnie nakładają specjalny preparat chroniący przed działaniem nadtlenku wodoru.

Specjaliści wykorzystują przetestowane żele od najlepszych producentów, które, po nałożeniu na zęby, są oświetlane lampami. Wielu lekarzy odradza stosowanie metod domowych. Nie tylko bywają one mało skuteczne, ale też przyczyniają się od powstawania nadwrażliwości, odczuwanej szczególnie podczas mycia zębów lub spożywania gorących i zimnych napojów. Czasami preparaty te pochodzą z niesprawdzonych źródeł, co zwiększa ryzyko występowania skutków ubocznych.

Profesjonalne wybieralnie zębów w Poznaniu w konkurencyjnej cenie oferuje gabinet będący właścicielem witryny duodenti.pl. To nowoczesna i bardzo dobrze zaopatrzona placówka medyczna, zrzeszająca prawdziwych specjalistów. Mają oni wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu podobnych zabiegów i zapewniają satysfakcjonujące rezultaty. Dzięki metodom, jakie stosują, pacjenci nie obawiają się uszkodzeń szkliwa oraz niejednolitego wybarwienia, które byłoby trudne do usunięcia. Zamiast tego cieszą się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem dodającym pewności siebie.

Dodano: 22-02-2022
Autor: Mateusz Konieczny
Źródło:
https://duodenti.pl/wybielanie-zebow-poznan/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: