Eldrew Km-maszyny

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Przedsiębiorstwo ze strony km-maszyny.pl od wielu lat współpracuje z niemieckimi producentami wysokiej jakości sprzętu konwencjonalnego i sterowanego numerycznie, który można wykorzystać do obróbki różnych materiałów. Są tam urządzenia między innymi do metalu, pozwalające na cięcie, gięcie, frezowanie, wiercenie, a także spawanie. W większości pochodzą one od niemieckich producentów np. Metallkraft i Optima, których wyroby cieszą się powodzeniem na rynkach europejskich ze względu na:

  • wysoką jakość wykonania,
  • bezpieczeństwo gwarantowane dzięki zgodności projektów z normami europejskimi,
  • przemyślane konstrukcje.

Są to urządzenia trwałe, niezawodne i atrakcyjne cenowo, a ponieważ można je kupić w wielu modelach, każdy nabywca znajdzie taki sprzęt, który spełni jego oczekiwania.

Oferta obejmuje zarówno maszyny sterowane numerycznie, jak i konwencjonalne, które sprawdzą się nie tylko w rękach profesjonalisty, ale także amatora. Jednym z najczęściej obrabianych materiałów jest metal, dlatego w ofercie sklepu dostępna jest niejedna frezarka pionowa do metalu dla najbardziej wymagającego nabywcy, idealnie dopasowana do jego potrzeb.

Dostępne w ofercie frezarki pochodzą od firmy Optimum i pozwalają na wykonanie wielu precyzyjnych prac, dzięki temu, że są wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, takich na przykład jak regulowany elektronicznie napęd. W sprzedaży są urządzenia o różnych parametrach technicznych. Niektóre z nich, bardziej zaawansowane, dostępne są na indywidualne zamówienie, ale wiele dostępnym jest niejako od ręki. Jednym z takich modeli jest frezarka pionowa, stołowa Optimum MH 25 V. Jest to urządzenie:

  • z elektronicznie, bezstopniowo regulowanym napędem wrzeciona,
  • charakteryzujące się prostotą obsługi dzięki foliowej klawiaturze,
  • z przeciwwagą ułatwiającą przesuwanie osi Z,
  • z prostą wymianą narzędzia do skrawania dzięki dźwigni wahliwej,
  • o precyzyjnym wykończeniu,
  • na łożyskach kulkowych.

Pełen opis tej maszyny, możliwe do nabycia wyposażenie dodatkowe oraz wszystkie parametry techniczne dotyczące wydajności, wiercenia czy wrzeciona, dostępne są na stronie sklepu. Oczywiście, w asortymencie można też znaleźć wiele innych frezarek, dlatego, aby wybór był trafny, warto przejrzeć całą ofertę lub skorzystać z fachowego doradztwa personelu firmy, który jest zawsze chętny do pomocy.

Dodano: 06-04-2022
Autor: Łucja Walczak
Źródło:
https://www.km-maszyny.pl/maszyny-do-metalu/frezarki-konwencjonalne/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: