Emultipolisa sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Na ubezpieczenia majątkowe składają się polisy komunikacyjne, powstałe z myślą o osobach użytkujących pojazdy mechaniczne. Przydają się między innymi w razie awarii samochodu, stłuczki lub poważniejszego wypadku, ponieważ chronią przed niespodziewanymi i często wysokimi wydatkami. Współcześnie rynek ubezpieczeniowy jest na tyle szeroki, że znalezienie oferty dopasowanej do wszystkich swoich potrzeb jest jedynie kwestią czasu. Nabywcy samochodów są zobowiązani do wykupienia podstawowej polisy OC, która jest obowiązkowa w przypadku każdego kierowcy. W przeciwnym razie muszą liczyć się z dotkliwymi karami finansowymi, na wypadek kontroli. Korzystne ubezpieczenie samochodu w Andrespolu proponuje przedsiębiorstwo Emultipolisa.

Zatrudnia ono kompetentnych pracowników, którzy chętnie doradzają klientom mającym wątpliwości i wyjaśniają, czym różnią się poszczególne pakiety oraz ile kosztują. Kontaktują się z nimi nabywcy pojazdów, chcący uchronić się przed kosztami w razie wypadków oraz nieprzestrzegania przepisów prawnych. Ubezpieczenia, jakie na nich czekają, różnią się od siebie zakresem ochrony, dlatego warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zapisami. Kwestie polis koncentrujących się na ruchu lądowym reguluje kodeks cywilny oraz ustawa o działalności ubezpieczeniowej.

Dzielą się one na ubezpieczenia obowiązkowe, takie jak wspomniane OC, jak i nieobowiązkowe, które zwiększają ochronę w razie nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Decydują się na nie między innymi przedsiębiorcy oraz osoby prywatne, które często podróżują. Część z nich wybiera AC, nieocenione w razie przebicia opony lub braku paliwa. Najczęściej umowy są podpisywane na okres wynoszący 12 miesięcy, a część z nich jest przedłużana automatycznie.

Dodano: 25-12-2022
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
http://www.emultipolisa.com.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne-oc-i-ac/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: