Event Chair

  • Telefon: 513-150-119
  • WWW: https://eventchair.pl/
  • Miejscowość: Walim
  • Adres: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 31
  • Kod pocztowy: 58-320

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wesele to uroczystość wymagająca odpowiedniego przygotowania, na które składa się nie tylko wybór najlepszego miejsca do wspólnej zabawy, serwowanych potraw czy puszczanych utworów, ale też dekoracji. W ostatnich latach wiele osób decyduje się na organizację przyjęcia plenerowego, które daje ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o ozdoby. Podstawą są świeże kwiaty występujące pojedynczo lub w niewielkich bukietach, które znakomicie pasują do pobliskiej zieleni. Sprawdzają się na weselach urządzonych w różnych stylach i występują w wielu kolorach.

Na klimat przyjęcia wpływa przede wszystkim oświetlenie. Poza standardowymi lampami znajdującymi się na sufitach oraz kinkietami warto pomyśleć o innych rozwiązaniach. Organizatorzy mogą wybierać spośród świec i szklanych lampionów prezentujących się bardzo elegancko. Zazwyczaj są one umieszczane na stołach, nieco rzadziej w innych miejscach. Ciekawą propozycją są także girlandy, czyli niewielkie żarówki połączone ze sobą kablem o różnej długości, które znajdują zastosowanie we wnętrzach oraz na zewnątrz.

Mogą one świecić światłem w wielu kolorach, choć zazwyczaj jest to biel lub odcienie żółci. Doskonale prezentują się zawieszone na drzewach, krzakach lub płotach i są wykorzystywane jako oryginalne tło do wspólnych fotografii. Obecnie producenci oferują girlandy z energooszczędnym oświetleniem LED, które nawet po wielu godzinach użytkowania nie nagrzewa się, czego nie można powiedzieć o zwykłych żarówkach.

Tego typu ozdób ślubnych nie trzeba kupować, ponieważ istnieją wypożyczalnie, które je oferują. Jedną z nich jest Event Chair, czyli firma z bogatym asortymentem produktów na wynajem. Girlanda żarówkowa czekająca na klientów to dodatek ponadczasowy i niedrogi, który sprawdzi się na każdej uroczystości, niezależnie od dominującej stylistyki. Może ona świecić światłem ciągłym lub pulsacyjnym, co zapewnia ciekawe efekty wizualne. Korzystanie z usług wypożyczalni jest znacznie bardziej opłacalne w porównaniu do zakupu dodatków na własność. W tym przypadku klienci nie martwią się  o ich jakość oraz późniejsze magazynowanie.

Dodano: 27-06-2021
Autor: Lena Kołodziej
Źródło:
https://eventchair.pl/oswietlenie/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: