Feromony Rank

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Opis

W świadomości wielu osób to wciąż mężczyźni zabiegają o względy kobiet i je uwodzą. Jednak we współczesnym świecie kobiety nie chcą czekać na pierwszy krok ze strony płci przeciwnej i bardzo często przejmują inicjatywę. Tylko jak dyskretnie dać do zrozumienia adresatowi naszych westchnień, że mamy ochotę na coś więcej niż zwykłą znajomość? Od dawna wiadomo, że w sztuce uwodzenia liczy się nie tylko wygląd i zachowanie, ale i zapach. Dlatego perfumy przyciągające mężczyzn budzą coraz większe zainteresowanie kobiet, które chcą mieć większe powodzenie u panów. Pytanie tylko, jakie to perfumy działają na wyobraźnię panów?

To perfumy z feromonami. Zwykle myślimy, że takich produktów używają panowie, chcący mieć powodzenie u płci pięknej,  ale na panów feromony działają równie silnie, jak na panie, dlatego na rynku pojawia się coraz więcej tego typu produktów dla współczesnych kobiet, które nie boją się wyzwań. Na rynku jest wiele marek tego typu perfum, są to m.in.:

  • Love&Desire i Love&Desire Premium
  • Escentric Molecules
  • Feromony BTB
  • Sexual Attraction
  • i jeszcze kilka innych wysoko ocenionych produktów.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak działają feromony i które perfumy pociągają mężczyzn, to ranking perfum z feromonami zarówno tymi męskimi, jak i damskimi, znajdziesz na feromony-rank.pl. Ranking feromonów damskich zawiera 10 pozycji. W pierwszej trójce perfum, które najbardziej pociągają panów, znalazły się perfumy:

  1. Love&Desire Premium Edition, ocenione na 9,5 w w dziesięciostopniowej skali.
  2. Pheromone Essence, ocenione na 9.
  3. BTB, ocenione na 8,5.

Warto zwrócić uwagę, że na pierwszym miejscu w rankingu znalazły się perfumy Love&Desire Gold, są to perfumy zapachowe, ale na pozostałych dwóch miejscach są już produkty bezwonne, to znaczy, że panie psikając się nimi, nie poczują żadnego zapachu, ale na pewno zadziałają one na płeć przeciwną bardzo pobudzająco.

Na polecanym portalu znajdziesz odnośniki do sklepów, które polecają swoim klientom perfumy z feromonami albo oferują darmowe próbki perfum, tak, żeby można je było wypróbować przed zakupem. Niektóre z nich dają też aż 30 dni na zwrot zakupionych perfum bez konieczności podania powodu rezygnacji.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
http://feromony-rank.pl/jakie-perfumy-przyciagaja-mezczyzn/
http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/sztuka-kochania/feromony-mit-czy-fakt-naukowy-dzialanie-i-skutecznosc-feromonow_44764.html


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: