F.H.U. „EKOTHERM”

  • Telefon: 74 852 08 56
  • WWW: https://ekokominki.pl/
  • Miejscowość: Świdnica
  • Adres: Wrocławska 33
  • Kod pocztowy: 58-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Właściciele domów lub mieszkań urządzający kuchnie mają w czym wybierać. Poza meblami, płytkami, farbami czy sprzętami AGD równie ważny jest blat, na którym każdego dnia będą przygotowywane posiłki. Konstrukcje tego typu zwracają na siebie uwagę, dlatego ich wybór nie powinien być dziełem przypadku. Osoby z ograniczonym budżetem  decydują się często na modele drewnopodobne, które dość szybko się niszczą. Są bowiem podatne na ścieranie oraz naciski, co prowadzi do pojawiania się przebarwień lub nieestetycznych zniszczeń. Innym rozwiązaniem godnym uwagi jest kamień, a konkretnie granit. Stanowi on alternatywę dla marmuru i nie chłonie wody, a na dodatek utrzymanie go w czystości nie jest problematyczne.

Zabrudzenia pojawiające się na blatach mogą być usuwane wilgotną ściereczką i łagodnym detergentem. Producenci mający je w swoim katalogu oferują szeroką paletę kolorystyczną, co oznacza, że klienci wybierają spośród modeli ciemnych oraz jasnych. Zainteresowaniem u miłośników niebanalnych wnętrz cieszą się blaty różowe, żółte, zielone i niebieskie. Niektórzy stawiają jednak na te w odcieniach beżu lub brązu, odnajdujące się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym.

Kamienne blaty mają pozytywny wpływ na prezencję pomieszczeń, które stają się bardziej eleganckie i kojarzą się z prestiżem. Są nabywane przez wzgląd na małe ryzyko pojawiania się uszkodzeń oraz możliwość stawiania gorących naczyń, takich jak garnki. Na ich powierzchni można nawet od czasu do czasu kroić warzywa czy owoce. Ich posiadacze nie martwią się nieestetycznymi odbarwieniami, przykładowo na skutek rozlania octu lub soku z cytryny czy użycia silniejszego detergentu.

Opisywane konstrukcje rzadko noszą ślady użytkowania i są wolne od defektów. Bez trudu można utrzymać je w idealnej czystości, co w przypadku kuchni jest bardzo ważne. Są one do nabycia w firmie Ekotherm, czyli przedsiębiorstwie współpracującym z mieszkańcami Świdnicy. Blat granitowy do kuchni zaprezentowany w katalogu to wyrób z najwyższej półki, powstały z dbałością o najmniejsze detale. Do jego zalet zalicza się:

  • możliwość wykańczania na szereg sposobów,
  • uniwersalność,
  • ponadczasowy design,
  • możliwość przycinania zgodnie z preferencjami klientów, polerowania i szczotkowania.

Ponadto blaty kamienne są ognioodporne, co zwiększa bezpieczeństwo w razie wybuchu pożaru.

Dodano: 30-12-2022
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://ekokominki.pl/blaty-kuchenne/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: