FIN-EL Consulting s.c.

  • Telefon: (58) 761-45-81
  • WWW: https://finel.pl/
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Adres: Bora Komorowskiego 19
  • Kod pocztowy: 80-377

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Osoba, która decyduje się na otworzenie jednoosobowej działalności gospodarczej, szybko przekonuje się, że jako działającego zgodnie z prawem właściciela biznesu obowiązuje ją szereg wymagań formalno - prawno - rachunkowych, które muszą być bezwzględnie przestrzegane. Nie każdy początkujący przedsiębiorca wie, jakie dokładnie czynności musi wykonać, jakie sprawozdania przedstawić oraz jak dokumentować każdą transakcję. Tego typu wiedzę nabywa się zazwyczaj z czasem, dlatego już na starcie warto postarać się o kompetentne wsparcie. 

Najlepszą opcją jest znalezienie biura rachunkowego, które kompleksowo zajmie się prowadzeniem wszystkich aspektów firmy, takich jak sprawy finansowo - skarbowe, księgowość, tworzenie sprawozdań oraz obliczanie i przesył odpowiednich składek do Urzędu Skarbowego i ZUS. W razie rozwoju prowadzonej działalności oraz zatrudniania pracowników osoby z biura mogą zająć się również naliczaniem wynagrodzeń czy innymi kwestiami kadrowymi. To olbrzymia pomoc dla każdego przedsiębiorcy, który dzięki temu może skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, nie martwiąc się, że będzie pociągnięty do odpowiedzialności za niedopełnienie obowiązku wynikającego z prowadzenia własnej działalności.

Decydując się na skorzystanie z usług zewnętrznego biura księgowego to również duża oszczędność. Właściciel firmy nie musi tworzyć osobnego stanowiska księgowej, co przy obecnych kosztach zatrudnienia specjalisty w tym zakresie mogłoby poważnie zaciążyć na budżecie. Nie jest również zobligowany do wyposażania jej stanowiska pracy, co również nie jest tanią inwestycją. Oprócz standardowego wyposażenia typu komputer, biurko czy telefon, księgowa powinna dysponować również licencjonowanymi programami płacowymi, które są także dość drogie.

Osobom z terenu Trójmiasta, poszukujących realizatora oferującego prowadzenie księgowości w Gdańsku i okolicach, swoje usługi może zaproponować Fin-El Consulting S.C. To biuro zatrudniające doświadczoną i kompetentną kadrę, stale uzupełniającą swoją wiedzę i śledzącą wszelkie zmiany w prawie, mogące tyczyć się przedsiębiorcy.

Dodano: 22-08-2021
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
https://finel.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: