Francepol Sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Znalezienie sprawdzonej firmy transportowej z rozbudowaną ofertą to trudne i czasochłonne zadanie. Przedsiębiorcy muszą zwrócić uwagę na wiele różnych elementów i upewnić się, czy dany podmiot jest przygotowany do przewozu konkretnych wyrobów. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z usług przedsiębiorstwa PTH Francepol, które może się pochwalić setkami zadowolonych klientów, doświadczonymi kierowcami oraz rozbudowaną flotą nowoczesnych, bezpiecznych pojazdów.

W ofercie znajduje się transport ładunków na terenie Polski oraz spedycja międzynarodowa obejmująca wszystkie kraje Unii Europejskiej i strefy Schengen. Firma realizuje mniejsze zlecenia dla niewielkich zakładów produkcyjnych i gospodarstw rolnych oraz duże i skomplikowane, pochodzące od fabryk czy producentów materiałów budowlanych. Flota jest ogromna, zawiera kilkaset pojazdów z różnego typu naczepami, dodatkowymi przyczepami oraz wózkami widłowymi do szybkiego i wygodnego rozładunku i załadunku palet. Transportowane przedmioty są zabezpieczane najwyższej jakości, wytrzymałymi pasami, matami, belkami i kątownikami. Należy dodać, że każdy samochód został wyposażony w system śledzenia GPS, więc pracownicy mogą w każdej chwili sprawdzić dokładną lokalizację pojazdu, co z pewnością ucieszy wielu klientów.

Oferta obejmuje transport:

  • ładunków całopojazdowych,

  • materiałów sypkich, np. tłuczeń drogowy, żwir, grys,

  • towarów drobnicowych,

  • ładunków o zróżnicowanych gabarytach, np. mebli,

  • odpadów, np. makulatury przeznaczone do recyklingu (podmiot posiada stosowane pozwolenia),

  • surowców lekkich i przestrzennych (wełna mineralna, styropian),

  • stali i drewna,

  • materiałów budowlanych na paletach,

  • artykułów żywnościowych gotowych i płodów rolnych (zboże, pasza).

Samochody są regularnie kontrolowane przez mechaników, więc ryzyko awarii jest niewielkie. Każdy klient może się skonsultować ze spedytorem. Specjaliści pomogą w wyborze najlepszej opcji, dobiorą odpowiedni pojazd, ustalą najkrótszą trasę i przygotują kosztorys. Fachowcy zajmą się również dopełnieniem różnych formalności. Należy podkreślić, że osoby zatrudnione w firmie posługują się językiem angielskim i niemieckim, co umożliwia błyskawicznie rozwiązanie wszelkich problemów podczas kontroli granicznych. Warto wybrać firmę, która oferuje spedycje międzynarodowe w przystępnych cenach.

Dodano: 18-04-2022
Autor: Stanisław Rutkowski
Źródło:
https://francepol.com/pl/spedycjaDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: