FunFutbol

  • Telefon: 515295131
  • WWW: https://funfutbol.pl/
  • Miejscowość: Olsztyn
  • Adres: Murzynowskiego 20
  • Kod pocztowy: 10-684

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Opis

Dzieci będące w różnym wieku, zamieszkujące w stolicy Warmii - Olsztynie, po wielu godzinach zajęć szkolnych mogą liczyć na wiele rozmaitych atrakcji dodatkowych. Dzisiejsza tendencja do spędzania czasu wolnego przed komputerem jest bardzo szkodliwa zarówno dla kręgosłupów dopiero rozwijających się młodych osób, jak również dla ich psychiki. W ten sposób dzieci stopniowo zamykają się na świat zewnętrzny i – wskutek tego – w późniejszym, dorosłym życiu nieraz mają problemy z umiejętnym funkcjonowaniem w środowisku rówieśniczym.

 

Ciekawe zajęcia dodatkowe dla dzieci w Olsztynie proponuje szkółka piłkarska. Na swojej stronie internetowej Funfutbol.pl zaprasza do atrakcyjnego spędzania czasu nie tylko przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych, ale także ich rodziców. Główne zadanie, jakie postawili przed sobą założyciele szkółki, to oderwanie dzieci od komputerów i pokazanie im wartości zabawy na świeżym powietrzu. Wsparcie rozwoju psychofizycznego najmłodszych to sztandarowe hasło firmy FunFutbol.

 

Szkółka może poszczycić się unikalną w skali krajowej formą treningów, opracowanych m.in. dla 5-latków. Są to intensywne pod kątem fizycznym zajęcia, ale również wspaniała zabawa dla wszystkich uczestników. Zestaw ćwiczeń został idealnie dopasowany do przedziału wiekowego, w jakim znajdują się dzieci. Powstały już grupy dla maluchów, dzieciaków nieco starszych i najstarszych. Zajęcia w większości mają charakter zbiorowy, ale istnieje także możliwość poprowadzenia ćwiczeń indywidualnych dla osób w wieku od 6 do 12 (i powyżej) lat. Ceny tego typu treningów są atrakcyjne również pod względem cenowym. Zajęcia ruchowe dla przedszkolaków oraz treningi piłki nożnej dla starszaków to tylko 100 złotych w miesiącu na jedną osobę. Koszt zajęć indywidualnych wynosi 50 złotych za godzinę.

 

Spotkania dla przedszkolaków odbywają się na terenie Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Śmieszek” w Olsztynie, przy ulicy Murzynowskiego 20. Treningi piłki nożnej dla dzieci od 6. do 12. roku życia mają miejsce na Kortowie i przy ulicy Bałtyckiej (olsztyńskie Orliki).

Dodano: 19-12-2018
Autor: Łucja Walczak
Źródło:
https://funfutbol.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: