Gamar sp. z o.o. s.k.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Kartony to popularne i uniwersalne opakowania wykorzystywane w wielu branżach oraz przez osoby prywatne. Skutecznie zabezpieczają wysyłane przedmioty przed uszkodzeniami, pojawiającymi się podczas transportu i są do nabycia w niewygórowanych cenach, przykładowo na stronie gamar-kartony.pl. Jest to adres dobrze zaopatrzonego przedsiębiorstwa, specjalizującego się w sprzedaży tekturowych pudełek, różniących się od siebie grubością, odcieniem kolorystycznym czy sposobem zamykania. Są one sprzedawane na płasko, co sprawia, że nie potrzebują dużej przestrzeni magazynowej.

Zazwyczaj kartony służą do pakowania rzeczy, przykładowo podczas przeprowadzki. W ich wnętrzach można umieszczać książki, ubrania, kosmetyki, naczynia oraz pozostałe przedmioty. Niektórzy stosują dodatkowe zabezpieczenia w postaci materiałów filcowych, koców oraz folii bąbelkowych, nieocenionych w przypadku luster, szkła bądź porcelany. Kartony są tworzone z ekologicznych, bezwonnych i biodegradowalnych materiałów, dlatego bywają używane przez przedsiębiorstwa chcące iść z duchem czasu i rezygnować z popularnych w przeszłości foliówek.

Tektura falista, użyta do produkcji pudełek, składa się z kilku warstw, dzięki czemu z łatwością amortyzuje wstrząsy. Zabezpiecza też przed zabrudzeniami przedmiotów umieszczanych w pudełkach oraz czynnikami pogodowymi. Pudełka zamawiane przez klientów odznaczają się małą wagą, dlatego nie wpływają na cenę przesyłek. Niekiedy służą do przechowywania przedmiotów w gospodarstwach domowych, ponieważ nie zwracają na siebie uwagi i są bardzo pojemne. Zazwyczaj umieszcza się w nich rzadziej używane ubrania, pomoce naukowe, koce lub pledy.

Kartony można zadrukowywać w dowolny sposób, co daje szansę stworzenia oryginalnego i zwracającego na siebie uwagę opakowania. Z tego względu są używane jako niedrogie nośniki reklamowe, zwiększające rozpoznawalność marki i zachęcające do zapoznania się z ofertą firmy. Proponowane opakowania nie wpływają na zapach lub smak żywności, dlatego znajdują zastosowanie w branży spożywczej.

Dodano: 04-02-2023
Autor: Jacek Jankowski
Źródło:
https://gamar-kartony.pl/kartony-do-pakowania/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: