Gastro Masters Michał Pośnik

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Na rynku powstaje coraz więcej firm, które zajmują się przyrządzaniem oraz dystrybucją regionalnych przetworów oraz różnego rodzaju potraw umieszczanych w słoikach. W ten sposób można sprzedawać i bezpiecznie transportować dżemy, konfitury, miody, kompoty, soki, kapusty kiszone, marynowane warzywa, ogórki kiszone, a nawet zupy. Należy jednak zadbać odpowiednią szczelność wykorzystywanych słoików. Bez wątpienia najlepiej sprawdzi się tutaj słoik z gumką, który gwarantuje maksymalną ochronę produktów znajdujących się wewnątrz. Co ciekawe, w słoikach o niewielkich rozmiarach często są także serwowane różnego rodzaju dania (najczęściej desery lub zupy) oraz napoje. 

Słoiki do domowych przetworów

W obecnych czasach wiele osób decyduje się na samodzielnie zaprawianie warzyw i owoców, dzięki czemu członkowie rodziny mają dostęp do własnych przetworów niemal przez cały rok. Niejednokrotnie gotowe wyroby są później wręczane bliskim, dlatego dobrze w tym przypadku również zadbać o odpowiednią jakość zamawianych słoików. Warto postawić na grube szkło i wspomniane już gumki, które maksymalnie uszczelnią zamknięcie. 

Tanie czy drogie słoiki?

W sytuacji, gdy produkuje i sprzedaje się przetwory hurtowo zwykle właściciele firm wybierają tańsze wersje słoików, aby zaoszczędzić. Jednak w przypadku domowych przetworów, gdzie słoiki po umyciu są wykorzystane ponownie, dobrze zainwestować w produkty pochodzące z wyższej półki. Niestety tańsze wersje słoików nie zawsze się sprawdzają i przez niezbyt dobrą szczelność część wyrobów może nie nadawać się do spożycia. Na stronie dostępnej pod adresem goga-gastro.pl można zapoznać się z bogatym asortymentem słoików o różnej pojemności wraz z gumkami i dodatkowymi akcesoriami w postaci m.in. specjalnych zacisków do słoików czy też chwytaków.

Klientami sklepu internetowego są zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorcy, w tym m.in. właściciele gospodarstw agroturystycznych, które zajmują się dystrybucją własnych wyrobów. Marka proponuje szeroki wybór słoików o różnych kształtach i pojemnościach (m.in. 80 ml, 220 ml, 340 ml, 600 ml, 800 ml, 1040 ml). Firma proponuje pojedyncze słoiki lub z możliwością zakupu zestawu określonej liczby słoików wraz z pokrywkami, uszczelkami i zapinkami. Na szczególną uwagę zasługują produkty marki Tom-Gast, które wyróżniają się jakością i oryginalnym designem.

Dodano: 20-10-2021
Autor: Alicja Dąbrowska
Źródło:
https://www.goga-gastro.pl/gumka-do-sloikow-weck-8cm-for-preserving-jars-10-szt-de-112536.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: