GCG GROUPE Sp. z o.o.

  • Telefon: 94 318 06 98
  • WWW: https://gcg-groupe.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Al. Stanów Zjednoczonych 32
  • Kod pocztowy: 03-947

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Podstawą firm zajmujących się sprzedażą internetową jest sprawna wysyłka produktów. Wszystkie paczki powinny mieć odpowiednie oznaczenia, tak by dotarły do właściwych odbiorców. Przedsiębiorcy prowadzący e-sklepy oraz właściciele firm przewozowych lub magazynów nabywają często przylgi kurierskie. Są to samoprzylepne wyroby przypominające swoim wyglądem foliowe kieszenie. Tworzy się je z elastycznej folii, którą trudno przedrzeć lub zniszczyć w inny sposób i służą do umieszczania listów przewozowych. Jedna strona przylgi jest pokrywana klejem, który sprawdza się w przypadku niemalże każdej powierzchni. Dzięki temu opisywane kieszenie odnajdują się na foliach, kartonach, papierze i nie tylko.

 

Przylgi są przezroczyste i mają różne wymiary. W ich wnętrzach umieszcza się złożone papierowe kartki, na których wydrukowano dane odbiorcy oraz nadawcy. Znajdują się one w wyposażeniu firm spedycyjnych oraz innych przedsiębiorstw. Wyroby te ułatwiają identyfikację poszczególnych przesyłek oraz skanowanie kodów kreskowych na dokumentach. Przylgi spotykane są także w sklepach, gdyż sprawdzają się w przypadku faktur, paragonów, książeczek serwisowych czy dokumentów gwarancyjnych.

 

Zaletą folii wykorzystanej w trakcie produkcji jest niepodatność na działanie wilgoci, co sprawia, że nadruki są czytelne niezależnie od warunków atmosferycznych. Odznacza się ona niepodatnością na przypadkowe rozerwanie i zapewnia ochronę przed zabrudzeniami przedmiotów umieszczanych w środku. Szeroki wybór kopert w różnych rozmiarach gwarantuje przedsiębiorstwo GCG Groupe. Proponuje ono kieszenie foliowe z przezroczystymi frontami, które ułatwiają pracę osobom skanującym kody kreskowe i dają możliwość trwałego przyklejenia do każdej powierzchni.

Dodano: 14-03-2022
Autor: Lena Kołodziej
Źródło:
https://gcg-groupe.pl/12-samoprzylepne-kieszenie-folioweDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: