greentex24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Posiadanie i użytkowanie okularów to dla wielu osób obowiązek. Są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania nie w pełni sprawnego zmysłu wzroku. Szkła w oprawkach, pomimo szczególnej dbałości o nie, regularnie ulegają zabrudzeniu. Dlatego bardzo ważne jest ich prawidłowe przechowywanie i czyszczenie.

 

Przygotowane pod nie etui powinno być wyściełane mikrofibrą, co pozwoli zapobiegać uszkodzeniom albo zarysowaniom. Okulary należy myć w letniej wodzie z użyciem detergentu, a następnie czyścić ściereczką z miękkiej mikrofazy. Taka szmatka noszona w podręcznym zestawie akcesoriów na co dzień, pozwala na bieżąco usuwać zabrudzenia.

 

W ofercie sklepu greentex24.pl występują ściereczki w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, które razem z dedykowanym płynem zapewniają komfort korzystania z okularów. Szmatki są idealnym produktem do wykonania nadruków reklamowych, gdyż jako tanie akcesorium mogą spełniać funkcję promocyjną. Ściereczki do okularów z nadrukiem to również ciekawy wariant do przemycenia ciekawych, kolorowych obrazków, które z pewnością zainteresują dzieci i zmobilizują je do samodzielnego dbania o szkła. Istnieje możliwość przygotowania grafik w spersonalizowanych na specjalne życzenie klienta. W efekcie taki produkt staje się na przykład ciekawym pomysłem na prezent.

 

Warto dbać o higienę ściereczki i prać ją regularnie w ciepłej wodzie bez dodatków detergentów, które mogłyby zniweczyć działanie elektrostatyczne mikrofibry. Idealna czystość szkieł gwarantuje doskonałe widzenie, nie powodując nadmiernego męczenia oczu.

 

Produkty te występują w różnych rozmiarach, co pozwala używać ich do czyszczenia monitorów LCD, ekranów telewizyjnych i tabletów. Mniejsze idealnie nadają się do polerowania ekranów smartfonów i obiektywów fotograficznych. Warto dbać o właściwe czyszczenie powierzchni, gdyż bardzo często są one pokryte dodatkową cienką warstwą, która bardzo łatwo może ulec trwałemu zabrudzeniu albo uszkodzeniu. Prawidłowo wykonane zabiegi pozwolą cieszyć się użytkowanym sprzętem przez długi okres.

Dodano: 29-02-2020
Autor: Jacek Jankowski
Źródło:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-do-okularow-c-3_7.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: