HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Telefon: 697 336 697
  • WWW: https://www.hitec.pl/
  • Miejscowość: Wrocław
  • Adres: Wodzisławska 6a
  • Kod pocztowy: 52-014

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Odżywki białkowe cieszą się dużą popularnością wśród osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki. Często sięgają po nie ludzie uprawiający sporty, gdyż dzięki nim łatwiej zbudować masę mięśniową i przyspieszyć regenerację organizmu. Preparaty węglowodanowo-białkowe są dobrym uzupełnieniem codziennej diety sportowców, a w połączeniu z regularną aktywnością oraz zbilansowaną dietą pomagają osiągnąć wymarzoną sylwetkę. 

Oferowany na stronie internetowej hitec.pl dobry gainer charakteryzuje się dużą kalorycznością. Wzbogacony jest o liczne minerały i witaminy. Chętnie stosują go osoby uprawiające sporty sylwetkowe. Często sięgają po niego ektomorficy. Dzięki niemu ludzie o szybkiej przemianie materii mogą przybrać na wadze i zbudować masę mięśniową. Jest przeznaczony głównie dla osób szczupłych, które mają już doświadczenie na siłowni. Nie są polecane początkującym sportowcom. Odżywki na masę są dobrym źródłem energii i białka, stymulują odbudowę zniszczonych komórek mięśniowych i wspomagają regenerację po intensywnym wysiłku. Dzięki nim można utrzymać dodatni bilans kaloryczny. Swoje właściwości zawdzięczają zawartości białka, węglowodanów, aminokwasów, kreatyny, glutaminy oraz niewielkiej ilości zdrowych tłuszczy. Te wysokokaloryczne preparaty mogą przyczynić się do zwiększenia masy mięśniowej i wytrzymałości podczas treningów. 

Osoby uczęszczające na siłownię, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki, powinny zdrowo się odżywiać i unikać niedoborów substancji odżywczych. W codziennej diecie muszą znaleźć się ważne witaminy i minerały. Odpowiadają one za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W niektórych przypadkach można wspomóc się dobrymi odżywkami białkowo-węglowodanowymi.

Dodano: 07-03-2023
Autor: Michalina Borkowska
Źródło:
https://www.hitec.pl/product-pol-897-100-Whey-Mass-6000g.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: