IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Transport towarów to jedna z najważniejszych gałęzi gospodarki. Niemal każda większa firma korzysta z usług przewozowych i transportuje różnego rodzaju ładunki pomiędzy oddziałami czy sklepami. Wiele przedsiębiorstw decyduje się również na sprzedaż swoich wyrobów za granicą. Każdy biznesmen, który planuje rozszerzenie swojej działalności na nowe rynku czy sprowadzanie części i różnych produktów z innych krajów, powinien wiedzieć, jak rozpoznać dobrą firmę spedycyjną. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Na samym początku warto dokładnie sprawdzić zakres oferty. Niektóre podmioty oferują jedynie sam przewóz bez dodatkowych usług związanych np. z pomocą w dopełnieniu formalności czy organizacją bardziej skomplikowanego łańcucha dostaw. W przypadku transportu międzynarodowego brak asysty specjalistów może wydłużyć cały proces. Poza tym należy sprawdzić, jakiego typu pojazdami dysponuje dana firma. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorców, którzy planują przewozić towary o niestandardowych rozmiarach czy wymagające specjalnych warunków przechowywania. Najlepszą opcją jest wybór przedsiębiorstwa, które ma zróżnicowaną flotę zawierającą standardowe samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe oraz naczepy chłodnicze. Nie bez znaczenia jest także ilość stacji przeładunkowych. Im jest ich więcej, tym większa szansa na szybką realizację zlecenia.

Renomowane przedsiębiorstwo Important Cargo Traffic oferuje usługi spedycyjne dla firm różnej wielkości. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lata działalności w branży podmiot może pochwalić się setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą, która zawiera przewóz całopojazdowy oraz drobnicowy. Poza tym pracownicy są przygotowani na transportowanie ładunków niekonwencjonalnych, wymagających specjalnych zabezpieczeń, np. dzieł sztuki, przedmiotów ponadgabarytowych, materiału biologicznego, alkoholi wysokoprocentowych. Spedycja obejmuje Europę, Azję, Afrykę, Australię i Oceanię oraz Amerykę Północną i Południową.

Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze najlepszego rozwiązanie. Dodatkowo specjaliści zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem pozwoleń. Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zlecenia.

Dodano: 21-09-2022
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://importantcargotraffic.pl/blog/spedycja-miedzynarodowa-co-to-wlasciwie-jest
https://pl.wikipedia.org/wiki/Spedycja


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: