Inerge sp. z o.o.

  • Telefon: 570555444
  • WWW: https://inerge.pl
  • Miejscowość: Opacz
  • Adres: Opacz 96
  • Kod pocztowy: 05-520

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

System zasilania w kamperze można poprowadzić w różny sposób, w zależności od potrzeb i budżetu. Ekonomicznym i rozsądnym rozwiązaniem jest montaż na dachu pojazdu odpowiedniej ilości paneli fotowoltaicznych lub solarów. Kumulując światło słoneczne, elementy te mogą przekonwertować je na energię elektryczną potrzebną do działania sprzętów czy nawet ogrzewania wewnątrz samochodu. 

Choć każdy zestaw zasilający, jaki można obecnie zastosować w kamperze, jest wyposażony w falownik mający za zadanie regulować przepływ prądu, podczas jazdy może się zdarzyć, że nastąpią niechciane zaniki. Jest to najczęściej spowodowane warunkami zewnętrznymi, głównie brakiem dostępu do słońca w przypadku dużego zachmurzenia. W takiej sytuacji działanie urządzeń może nie spełniać oczekiwań. Aby zapewnić optymalne funkcjonowanie lodówki czy nawiewu ciepłego powietrza, warto zaopatrzyć się w odpowiedni zasilacz awaryjny. Polecanym modelem jest 1000W UPS 9Ah. Można go nabyć online, korzystając z oferty firmy Inerge Sp. z o. o.

Zakup dodatkowego źródła zasilania jest niezbędny, jeśli kamper służy nie tylko jako środek transportu w czasie urlopu, ale też jako miejsce do pracy zdalnej. Wspomniane urządzenie zapewnia dostęp do energii elektrycznej umożliwiającej korzystanie z komputera bez obawy, że bateria nagle się wyczerpie, a sprzęt wyłączy. Nie trzeba też bać się, że nagłe zmiany przepływu prądu zwiększą ryzyko wystąpienia niebezpiecznych przepięć, które mogą doprowadzić do poważnej awarii laptopa. Zasilacz działa jako podręczny konwerter, błyskawicznie reagując na wszelkie nieprawidłowości. W chwili spadku napięcia natychmiast przełącza zasilanie na pobór mocy z wydajnego, dostępnego w zestawie akumulatora. 

Dodano: 26-11-2022
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://inerge.pl/zasilacze-ups/zasilacz-micro-ups-1000-9ah-6001000w.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: