Jammer GPS Shop

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Chronienie tajemnicy przedsiębiorstwa to jeden z podstawowych elementów działalności każdej firmy. Jest to przede wszystkim kwestia odpowiedniego zabezpieczenia wykorzystywanych patentów, planów marketingowych, koncepcji nowych produktów lub usług czy też nieujawniania kontaktów biznesowych. Upublicznienie tych informacji mogłoby spowodować liczne problemy dla danej firmy, począwszy od utraty pozycji rynkowej, poprzez spadek zaufania odbiorców oraz kontrahentów, aż po obniżenie przychodów i kryzys finansowy. Rynkowi konkurenci także mogliby także wykorzystać taką sytuację na swoją korzyść.

Dlatego też przedstawiciele biznesowi, prowadząc rozmowy handlowe lub też uczestnicząc w spotkaniach przetargowych, coraz częściej sięgają po zaawansowane technologicznie rozwiązania, które skutecznie niwelują ryzyko podsłuchu negocjacji. Przydaje się także dobrej jakości zagłuszacz GSM, który sprawdza się podczas rozmów telefonicznych.

Nabywając tego typu urządzenia, warto upewnić się, że spełnią one swoją funkcję, a ich producent ręczy za ich jakość. Asortyment, który doskonale nadaje się do blokowania sygnału GSM, a tym samym zapewnia upragnioną prywatność i bezpieczeństwo przekazywanych informacji, jest dostępny w ofercie sklepu internetowego, który ogłasza się na stronie jammergps.pl. 

Powyższy dostawca zapewnia szeroką opcję wyboru wspomnianych urządzeń. Proponowane modele są zróżnicowane pod kątem takich parametrów użytkowych, jak:

  • zasięg oddziaływania,
  • częstotliwości, na jakiej dane urządzenie pracuje,
  • zasięgu odbioru anteny BTS,
  • wyglądu oraz ceny.

W ofercie sklepu można znaleźć również zagłuszacze GPS, które nie pozwalają na zlokalizowanie urządzenia wytwarzającego sygnał, na przykład telefonu komórkowego. Jest to przydatne rozwiązanie, kiedy dana osoba chce w dyskretny i niepozostawiający śladów sposób odwiedzić konkretny punkt. Taki antylokalizator jest niewielkich rozmiarów, można go ze sobą bez problemu wozić w samochodzie. Nie potrzebuje także stałego źródła zasilania, gdyż producent wyposażył każdy model w baterie umożliwiające długą, efektywną pracę. 

Dodano: 23-06-2021
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://jammergps.pl/produkt/zagluszacz-jammer-gps-sos-vhf-150-wat/



Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: