Kakus Kamil Kowgier

  • Telefon: 509 946 146
  • WWW: https://sclean.pl
  • Miejscowość: Sosnowiec
  • Adres: Dworska 2
  • Kod pocztowy: 41-219

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Beton to wyjątkowo trwały materiał, z którego można wykonać posadzkę w zakładzie przemysłowym, magazynie, centrum logistycznym czy innym obiekcie, który jest intensywnie użytkowany i znajdują się w nim ciężkie ładunki lub maszyny. Materiał jest odporny na ścieranie oraz działanie wielu różnych środków chemicznych. Jednak fabryki i warsztaty to nie jedyne miejsca, w którym sprawdzi się betonowa podłoga. Zadbana posadzka będzie prezentować się estetycznie również w budynkach handlowo-usługowych, salonach samochodowych, a nawet domach prywatnych urządzonych w nowoczesnym, industrialnym stylu. Warto pamiętać o tym, że tego typu podłoga wymaga regularnej konserwacji. Zastosowanie odpowiednich impregnatów sprawi, że powierzchnia będzie gładka, pozbawiona porów, odporna na wilgoć oraz łatwa w czyszczeniu. Jak wygląda cały proces?

Na samym początku fachowiec dokładnie wyczyści podłogę i uzupełni ewentualne ubytki, wyrówna powierzchnię. Następnie zastosuje wysokiej klasy preparat polimerowy. Po jego wyschnięciu powierzchnia zostanie wypolerowany specjalistyczną polerką o wysokich obrotach. Warstwa ochronna zapobiega wnikaniu brudu oraz płynów w podłogę. Co więcej, eliminuje pylenie, zmniejsza podatność podłogi na przebarwienia i niweluje możliwość rozwoju mchów i pleśni. Środki z dodatkiem polimeru zaklejają drobne pęknięcia i usuwają zarysowania.

Profesjonalna impregnacja posadzek betonowych znajduje się w ofercie firmy Kakus Kamil Kowgier. Przedsiębiorstwo podejmuje się czyszczenia i konserwacji podłóg w różnym stanie, również starych i zniszczonych. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z pracownikami. Specjaliści udzielą informacji na temat oferty, wolnych terminów i cennika.

Dodano: 20-08-2022
Autor: Hubert Marciniak
Źródło:
https://sclean.pl/uslugi/doczyszczanie-posadzek.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: