Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wypadek drogowy lub inne nieszczęśliwe zdarzenie może sprawić, że konkretna osoba może starać się o odszkodowanie przy pomocy profesjonalistów ze strony meritumodszkodowania.pl. Jest to doświadczona kancelaria prawna, której celem jest indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów. Umożliwia to otrzymanie przez osobę pokrzywdzoną możliwie jak najwyższego odszkodowania. Może ono zostać przeznaczone m.in. na rehabilitację oraz leki. Staranie się o wypłatę odszkodowania nie jest łatwe, ponieważ wielu ubezpieczycieli szuka kruczków prawnych, których celem jest zmniejszenie kwoty odszkodowania. W celu zapobiegnięcia takiemu zdarzeniu warto rozważyć możliwość skorzystania z usług powyższej kancelarii. Tworzą ją prawnicy posiadający wiedzę w zakresie prawa ubezpieczeniowego oraz cywilnego. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala na wnikliwą analizę umowy ubezpieczeniowej.

Osoba chcąca skorzystać z usług kancelarii powinna w odpowiedni sposób przygotować się do spotkania z prawnikiem. W tym celu warto skompletować faktury i rachunki, które będą potwierdzały np. koszty leczenia szpitalnego. W przypadku wypadków samochodowych należy zweryfikować ceny usług naprawczych, gdyż od ich wysokości może zależeć kwota odszkodowania. W dokumentacji muszą znaleźć się zdjęcia pojazdu po wypadku. Tylko przy spełnieniu powyższych warunków możliwe jest otrzymanie możliwie jak najwyższej kwoty z ubezpieczenia.  Odszkodowanie z OC w wielu przypadkach może być zaniżone. W takiej sytuacji po uzyskaniu opinii prawnika należy rozważyć możliwość odrzucenia propozycji ubezpieczyciela. Dzięki temu procedura odszkodowawcza będzie musiała zostać uruchomiona od nowa. Daje to realną szansę na uzyskanie kwoty proporcjonalnej do poniesionych szkód.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje możliwość odzyskania odszkodowania z uwagi na poniesione koszty. Mogą być one związane m.in. z holowaniem samochodu, a także wynajmem pojazdu zastępczego. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w bezpłatnych poradnikach znajdujących się na portalu internetowym kancelarii prawnej.

Dodano: 28-03-2021
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://meritumodszkodowania.pl/odszkodowanie-samochodowe-z-oc/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: