Kancelaria Wyoming LLC

  • Telefon: +48 22 128 49 19
  • WWW: https://wyoming.com.pl
  • Miejscowość: Cheyenne
  • Adres: Carey Avenue 2120
  • Kod pocztowy: 82-001

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Polacy, którzy chcą wejść na amerykański rynek, mają to w tej chwili ułatwione, zwłaszcza kiedy chodzi o zakup gotowej spółki, ponieważ w niektórych stanach odbywa się to na bardzo korzystnych warunkach. Na przykład, w Wyoming w USA sprawy formalne powiązane z taką transakcją są ograniczone do minimum. Ponadto nie trzeba się obawiać, iż wykupienie jednej spółki przyniesie ograniczenia, ponieważ można zdecydować się na zakup więcej niż jednej tego typu działalności gospodarczej. 

Zalety wynikające z nabycia spółki można poznać, kiedy zajrzy się na stronę wyoming.com.pl, za pośrednictwem której swoje usługi świadczą konsultanci rozeznani w takim temacie. Do głównych atutów takiego biznesowego rozwiązania zaliczają się:

  • brak konieczności płacenia składek,
  • ochrona majątku w przypadku spraw komorniczych, 
  • brak konieczności uiszczania podatków, 
  • korzyści dla firm traktowanych jako przedsiębiorstwa rodzinne. 

Dodatkowo, do większości spółek dopasowano również rozwiązania opcjonalne, co pozwala podjąć świadomie  decyzję odnośnie do tego, jaką firmę zakupić. Eksperci objaśniają wszystkie procedury na bieżąco, co niweluje ryzyko popełnienia błędów. Ponadto, jeśli przedsiębiorca zechce skorzystać z merytorycznego wsparcia, to może liczyć na to, iż je otrzyma. Wystarczy, że dokładnie objaśni, na czym mu zależy oraz na jakich zasadach chciałby rozpocząć prowadzenie działalności. Wówczas konsultanci w taki sposób skonstruują zapisy poszczególnych umów, aby nie tylko były  one poprawne pod względem prawnym, ale w pełni dopasowane do oczekiwań klienta. 

Ze względu na to, że formalności powiązane z zakładaniem firmy albo zakupem gotowej spółki są uproszczone, zwłaszcza w takich stanach jak Wyoming, gdzie wystarczy jedynie dokonać zakupu i bezzwłocznie otrzymuje się potwierdzenie rejestracji, polscy przedsiębiorcy chętnie decydują się na rozwijanie działalności na rynku amerykańskim. Z porad przedstawicieli agencji konsultingowej korzystają również podczas dalszych działań zawodowych, a nie tylko na początku. 

Dodano: 04-03-2023
Autor: Robert Czerwiński
Źródło:
https://wyoming.com.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: