King Parking Balice

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Po przylocie do kraju lub w momencie, gdy chce się wylecieć na wakacje czy w celach biznesowych, warto zadbać o dodatkowy środek transportu. Dlatego wiele osób szuka możliwości przechowania swojego samochodu w bezpiecznym miejscu. Parking przy lotnisku Balice jest zlokalizowany zaledwie 1200 metrów od miejsca docelowego. Dodatkowo warto wspomnieć, że dla wygody wszystkich zainteresowanych przygotowano możliwość skorzystania z autobusów. Pozwala to w kilka minut dostać się pod terminal lotniczy.

King Parking zapewnia dużą liczbę miejsc na pojazdy, dzięki czemu ma się gwarancję zachowania bezpiecznych odległości od samochodów. Państwa pojazd będzie miał zapewnione miejsce w dniu odlotu. Należy jedynie skorzystać z systemu rezerwacji online. Warto również zaznaczyć, że parking jest odpowiednio ogrodzony, ma monitoring oraz objęty jest opieką przez 24 godziny. Osoby stróżujące wiedzą, jak zabezpieczyć cały teren przed osobami postronnymi.

Bliskość parkingu oraz lotniska jest nie lada zaletą, gdy chce się wykorzystać własny środek transportu, zamiast polegać na miejskich autobusach. Do pojazdu można załadować wszystkie bagaże i bez problemu je przewieźć pod terminal. Bus pomoże w przedostaniu się spod pojazdu na lotnisko, dzięki czemu nie będzie konieczności dźwigania ciężarów. Parking przy krakowskim lotnisku jest utwardzony, dzięki czemu nie należy obawiać się brudu powstałego w wyniku wiatru. Jeśli jednak po powrocie będzie potrzeba odświeżenia karoserii, to nieopodal znajduje się myjnia z kompleksowymi usługami SPA dla samochodów.

Warto już dziś poznać szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania z parkingu zlokalizowanego nieopodal lotniska Balice. Po przylocie choćby z najodleglejszego zakątka świata będzie można wsiąść do swojego samochodu i skierować się do domu, na spacer, do restauracji. Wszystkie bagaże będą zamknięte w bagażniku, dzięki czemu skutecznie zabezpieczy się swoje podręczne mienie. W razie jakichkolwiek pytań zachęca się do kontaktowania telefonicznego lub sprawdzenia oferty na witrynie WWW.

Dodano: 13-06-2020
Autor: Łucja Walczak
Źródło:
https://parkingwbalicach.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: