KOMATZ - Agregaty malarskie

  • Telefon: 814714042
  • WWW: https://www.komatz.pl/
  • Miejscowość: Lublin
  • Adres: aleja Warszawska 150
  • Kod pocztowy: 20-824

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Pianka poliuretanowa to materiał termoizolacyjny stosowany podczas uszczelniania okien, stropów oraz dachów w domach, halach magazynowych i galeriach handlowych. Występuje w wersji otwartokomórkowej oraz zamkniętokomórkowej i cechuje się elastycznością. W przeszłości materiały te były nakładane ręcznie, jednak dziś specjaliści z branży budowlanej wykorzystują urządzenia, takie jak agregat do natrysku pianki. Sprawdza się on w dużych obiektach, ponieważ przyspiesza prace, dzięki czemu zlecenia realizowane są w krótszym czasie.

Korzyści wynikających z aplikacji pianek za pomocą agregatów jest mnóstwo. Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciele obiektów nie martwią się o wysokie koszty eksploatacji. Budynki zaizolowane pianką są chronione przed napływem chłodnego powietrza z zewnątrz, co obniża rachunki za ogrzewanie. Pianki aplikowane metodą natryskową docierają do trudnodostępnych miejsc i znajdują zastosowanie w przypadku drewna, blachy, styropianu czy metalu.

Agregaty wytwarzają duże ciśnienie i gwarantują wygodę użytkowania. Są one dostępne w katalogu przedsiębiorstwa Komatz, które zajmuje się sprzedażą modeli hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych o licznych rekomendacjach. To niezawodne i funkcjonalne sprzęty o małej wadze, których przenoszenie z miejsca na miejsce nie wiąże się z wysiłkiem. Mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Pianki są bardzo lekkie, przez co nie obciążają konstrukcji i sprawdzają się w przestrzeniach, w których przebywają alergicy, ponieważ nie wywołują niepożądanych reakcji. Agregaty zasilane takimi materiałami wyposażono w długie węże, pistolety natryskowe oraz wytrzymałe obudowy, które rzadko się niszczą. Dzięki nim można uszczelnić wybrane przestrzenie, co uchroni przed przedostawaniem się do wnętrz insektów, gryzoni, kurzu i pyłków. Modele dostępne w firmie są łatwe w obsłudze oraz bardzo wydajne. Wpływają na efektywność pracy przedsiębiorstw budowlanych i posiadają regulatory temperatury chroniące przed przegrzewaniem.

Dodano: 26-01-2022
Autor: Róża Woźniak
Źródło:
https://www.komatz.pl/produkt/urzadzenie-do-natrysku-piany-pur-komatz-grander/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: